Rádi Vám pomůžeme:

[email protected]
Menu
Můj košík : 0 ks: 0 Kč
Ověřeno zákazníky

Ověřené recenze zákazníků e-shopu

99 %
zákazníků by doporučilo obchod svým známým
  • celkové hodnocení
  • dodací lhůta
  • kvalita komunikace
Ověřeno zákazníky

Obchod Bagalio získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.

Jak nejlépe ochránit kufr při přepravě letadlem

Pokud jste někdy cestovali letadlem, jistě jste již přišli o iluzi, že je s vašimi kufry zacházeno jako v bavlnce. Možností, jak své zavazadlo alespoň trochu ochránit, je několik. Která je tou nejlepší?

Balicí služba na letišti

BG Berlin Hug Cover M

Na každém letišti dnes již najdete koutek, kde vám zavazadlo obalí pevnou folií. Mnohdy narazíte také na konkurenční boj a můžete tak vybírat mezi různými barvami nebo se orientovat podle ceny.

Ta však bývá zpravidla poměrně vysoká. Uvážíme-li, že ihned po příletu celý obal zase zničíte (pokud ovšem máte čím a nemáte všechny vhodné nástroje zabalené v kufru), jedná se o poměrně drahou záležitost. Toto jednorázové řešení je navíc velmi neekologické.
Otazník visí také nad pečlivostí, s jakou balicí služba pracuje. Kufry jsou často zabaleny tak, že se zadrhávají kolečka, nemůžete pořádně vytáhnout madlo nebo trčí jeden roh.
Nehledě na to, že pokud si takto nechá svá zavazadla zabalit většina cestujících, v příletové hale je od sebe rozeznáte jen těžko.

Home-made balení potravinovou folií

Typicky české kutilství a snaha udělat si vše po svém a levněji se nevyhnula ani této oblasti. Běžně na letištích vídáme cestující, jejichž kufry jsou obaleny klasickou potravinovou folií.
Když přimhouříme oči nad tím, že to nevypadá zrovna elegantně a šik, je tato folie také docela nepraktická. Snadno se protrhne, různě se lepí a odchlipuje, přičemž zůstávají i výše zmíněné negativa, jako je jednorázové použití.

Popruhy na kufry

Travelite Luggage Strap TSASvůj kufr také můžete opatřit popruhy, které zajistí, že se kufr nechtěně neotevře. Popruhy kufr celkově zpevní a zvolíte-li výraznější barevnou variantu, usnadní to rozeznání vašeho kufru od těch ostatních.

Zpravidla mají univerzální délku, a jsou tedy vhodné pro všechny typy zavazadel. Takový je například popruh Dielle AV-03. Pro náročnější zákazníky jsou tu popruhy Travelite Luggage Strap opatřeny praktickou jmenovkou nebo Travelite Luggage Strap TSA, které mají dokonce TSA zámek s číselným kódem.

Originální obaly na kufry

Obal na kufr SUITSUIT 3

Trefou do černého jsou ale rozhodně obaly na kufry vyráběné přímo na míru jednotlivým velikostem kufrů. Mohou být módní a stylovou záležitostí, můžete jich mít klidně několik a měnit tak design svých kufrů podle nálady či příležitosti. Expertem na originální design je nepochybně BG Berlin, jenž nabízí pestrobarevné obaly na kufry velikosti S, M i L.

Zahanbit se nenechá ani firma SuitSuit, která nabízí obaly, s nimiž budou vaše kufry nepřehlédnutelné. V odletové hale tak již půjdete do slova na jistotu.
Vybírat můžete také ze zvířecích nebo květinových vzorů. Obaly SuitSuit jsou navíc v univerzální velikosti a sedí na kufry ve velikosti M až L.

Vzhled ovšem není jediným pozitivem, těch je ještě mnohem více. Obaly jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, přesto jsou velmi lehké a skladné. Jsou také pratelné, takže je můžete používat znovu a znovu a ušetřit tak životní prostředí zbytečné zátěže v podobě igelitového odpadu.
Kromě ochrany před poškrábáním kufru, na které bývají náchylné především lesklé kufry, zabrání tyto obaly také jeho nechtěnému otevření. Kromě toho kufr celkově zpevní, tudíž sníží také riziko jeho proražení v případě možných nárazů. Zároveň jsou obaly ušité tak, že na kufr přesně padnou, a díky otvorům na madla a kolečka nikde nic nezavazí ani nedrhne.

Ještě váháte? Prohlédněte si celou naši nabídku, které odolá jen málokdo.

Související produkty

Člen APEK Člen APEK Ověřeno zákazníky - Heureka
Akceptujeme karty VISA Akceptujeme karty Mastercard Akceptujeme karty Maestro Akceptujeme Google Pay