Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–17:00)

Můj košík : 0 ks: 0 Kč
Ověřeno zákazníky

Ověřené recenze zákazníků e-shopu

99 %
zákazníků by doporučilo obchod svým známým
  • celkové hodnocení
  • dodací lhůta
  • kvalita komunikace

Obchod Bagalio získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.

Pojď pracovat k nám!

Hledáš práci, do níž budeš chodit každý den rád/a a s úsměvem? Pak jsi u nás na té správné adrese! Začni svou pracovní cestu s chutí a nadšením pro věc v Bagaliu, kde dostaneš nejen příležitost, ale i vlastní prostor a pomocnou ruku!

Baví tě pracovat s lidmi? Máš obchodního ducha a prozákaznický přístup je pro tebe samozřejmostí? Jsi komunikativní týmový hráč se smyslem pro humor i zodpovědnost?

Staň se součástí našeho hvězdného týmu! Právě hledáme šikovného kolegu či kolegyni na následující pozice:

Obchodní zástupce
Odborný prodejce na prodejnu v Praze
Vedoucí prodejny v Praze
PHP vývojář/ka

Pojď pracovat k nám! Na prodejně v Praze máme volné místo!

Obchodní zástupce (m/ž)

Komunikaci a profesionální vystupování máte v malíku? Samostatnost a zodpovědnost jsou vaší silnou stránkou, a navíc milujete cestování? Pokud máte drive, zkušenosti s obchodem a neradi byste ustrnuli na jednom místě (fyzicky i profesně), pak nabízíme přesně to, co hledáte.

V našem hvězdném týmu nám schází schopný obchodník či obchodnice, který bude pečovat o naše obchodní partnery a aktivně vyhledávat nové příležitosti v Česku i Slovensku. Velikost úvazku a typ spolupráce (HPP/ŽL) není rozhodující, důležité jsou dovednosti a znalosti.

Nezbytné požadavky

  • nadání a nadšení pro obchod a cit pro nové příležitosti
  • prokazatelné obchodní zkušenosti
  • schopnost organizovat, analyzovat a plánovat
  • dobré komunikační schopnosti slovem i písmem
  • AJ na komunikační úrovni
  • aktivně využívaný řidičský průkaz na osobní automobil

Za jaké znalosti a dovednosti jsou plusové body?

  • znalost trhu s cestovními zavazadly
  • znalost trhu s módou, obuví či školními potřebami
  • němčina

Náplň práce

  • vyhledání a akvizice nových obchodních partnerů
  • péče o stávající obchodní partnery
  • produktové školení u obchodních partnerů
  • reprezentace firmy (veletrhy a další více či méně formální akce)
  • reporting a předávání potřebných informací kolegům ve firmě

Co budete mít k dispozici?

  • služební auto, telefon i notebook
  • místo v kanceláři v Brně s neomezenou konzumací výběrové kávy
  • perfektní zaškolení do našeho sortimentu
  • flexibilní pracovní dobu

Odměna

  • fixní měsíční odměna + % z hrubého zisku a další bonusy
  • můžete si tak vydělat 25 00050 000 Kč dle výsledků

Zaujala Vás naše nabídka?

Dejte nám o sobě vědět a pošlete své CV společně s krátkým motivačním dopisem co nejdříve na náš mail [email protected]! Třeba se právě na Vás usměje štěstí a stanete se součástí našeho kolektivu!

Odborný prodejce na prodejnu v Praze na HPP (plný/částečný úvazek)

Co tě u nás čeká?

  • zajištění každodenního chodu prodejny
  • péče o vystavené zboží a prostory
  • komunikace se zákazníky a kolegy
  • práce s pokladnou a hotovostí
  • příjem reklamací
  • drobná administrativní činnost

Co od tebe očekáváme my?

  • dobrou znalost práce na PC (Windows, MS Office, Gmail, Google Docs)
  • schopnost plynule komunikovat v češtině
  • aktivní znalost angličtiny nebo ruštiny velkou výhodou
  • organizační dovednosti
  • schopnost rychle se učit a samostatně pracovat
  • chuť zlepšovat sebe i věci okolo
  • spolehlivost, příjemné vystupování
  • komunikativní osobnost se smyslem pro humor i zodpovědnost

Co ti může pomoct?

  • zkušenost s přímým prodejem, komunikací se zákazníky, marketingem či PR
  • znalost našeho sortimentu
  • tvou zálibou je cestování

Co nabízíme?

  • pravidelnou pracovní dobu s možností plánování směn
  • práci v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou
  • stravenky
  • zaměstnanecké benefity (zvýhodněný nákup zboží, možnost testování produktů)
  • odborné zaškolení
  • prohloubení znalostí a dovedností v oblasti prodeje a chodu prodejny i e-shopu
  • příležitost realizovat vlastní nápady v praxi
  • nástup možný po dohodě/ihned

Kdo jsme a co děláme?

Bagalio.cz je obchod plný mladých lidí, jehož doménou je online i offline prodej cestovních kufrů, batohů, brašen a dalších věcí potřebných pro bezproblémovou cestu životem. Chceme, aby nás práce bavila, a proto se snažíme vytvářet příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou, jehož součástí můžeš být nyní i Ty!

Zaujala tě naše nabídka?

Neváhej a pošli nám svůj životopis společně s krátkým motivačním dopisem na [email protected]Do předmětu zprávy uveď pozici, na kterou se hlásíš. Vybrané uchazeče pozveme k pohovorům.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Vedoucí prodejny v Praze na HPP

  • péče o svěřený tým
  • administrativa (plánování směn, organizace práce)

  • výborné organizační dovednosti
  • zkušenosti s vedením prodejny a kolektivu
  • dobrou znalost práce na PC (Windows, MS Office – Excel, Gmail, Google Drive)
  • schopnost plynule komunikovat v českém jazyce
  • znalost angličtiny slovem i písmem na úrovni B2
  • schopnost rychle se učit a pracovat samostatně i v týmu
  • ochotu hledat konstruktivní řešení
  • reprezentativní vystupování
  • férový přístup
  • spolehlivost

  • znalost našeho či obdobného sortimentu
  • znalost prostředí některého z účetních systémů
  • záliba v cestování

  • prohloubení znalostí a dovedností v oblasti prodeje a chodu prodejny
  • možnost rozšířit si kvalifikaci a obzory
  • příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou
  • práci v přátelském prostředí v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností
  • stravenky
  • nástup ihned nebo po dohodě

Bagalio.cz je obchod plný mladých lidí, jehož doménou je online i offline prodej cestovních kufrů, batohů, brašen a dalších věcí potřebných pro bezproblémovou cestu životem. Chceme, aby nás práce bavila, a proto se snažíme vytvářet příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou, jehož součástí můžeš být nyní i Ty!

Neváhej a pošli nám svůj životopis společně s krátkým motivačním dopisem na [email protected]! Do předmětu zprávy uveď pozici, na kterou se hlásíš. Vybrané uchazeče pozveme k pohovorům.

PHP vývojář/vývojářka

Do naší brněnské kanceláře hledáme nadšeného kolegu či kolegyni do IT týmu.

S jakými technologiemi pracujeme?

  • Primárně vyvíjíme a spravujeme e-shop na platformě Magento 2.
  • Používáme objektové PHP >= 7.1.
  • Máme i další projekty, na kterých využíváme např. Nette 2.4, nebo Wordpress.

Jak bude vypadat tvoje práce?

  • Budeš mít svoje místo v našich kancelářích v Brně.
  • Stanovíš si pracovní rozvrh dle libosti. Do práce brzo ráno nebo před obědem? Je to na tobě.
  • Nebudeme tě nutit kódovat uživatelské rozhraní nebo komunikovat se zákazníky.
  • Dostaneš příležitost si osahat nové technologie a postupy, které tě budou zajímat i při běžné práci.

Jak si tě představujeme?

  • Nějakou dobu už s PHP pracuješ, ideálně na platformě Magento 2 (není podmínkou).
  • Je na tebe spolehnutí.
  • Máš chuť se posouvat a zajímají tě nové technologie.
  • Budeme rádi, když budeš už mít něco odprogramováno, ale neboj se ozvat, i když ještě studuješ.

Co za to?

  • Slušný plat.
  • Možnost podílet se na rozšiřování a budování firmy.
  • Rozpočet na školení.
  • Neomezený přísun kvalitní výběrové kávy.
  • Výkonný stroj a 2 monitory k tomu.

Zaujali jsme tě?

Pošli nám svoje CV doplněné o projekty, na kterých jsi už pracoval/a, popř. odkaz na Github, a to na e-mail [email protected]  Třeba si padneme do noty! :)

Zasláním Vašeho CV na náš e-mail vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem jejich zpracování v rámci výběrového řízení na pozici, na kterou se hlásíte, a to pouze po dobu konání výběrového řízení na danou pozici.

Máte-li zájem o uchování Vašich osobních údajů v naší interní databázi po dobu dalších 6 měsíců od data jejich zaslání za účelem nabídnutí jiné vhodné pozice, prosíme o sdělení tohoto zájmu a zároveň i o vyjádření souhlasu se zpracováním Vašich osobních údajů pro tento účel v rámci e-mailu, který nám zasíláte společně se svým životopisem.

Člen APEK Člen APEK Ověřeno zákazníky - Heureka
Akceptujeme karty VISA Akceptujeme karty Mastercard Akceptujeme karty Maestro Akceptujeme Google Pay