Využijte kupón HIT6 a získejte slevu 6 % na nákup. Platí do 16. 6. 2024 na nezlevněné produkty.

O nás

Obchod Bagalio vznikl s jednoduchým cílem: usnadnit cestování. Pokud člověk sháněl nějaký batoh nebo kufr, musel složitě obíhat kamenné prodejny a prohlížet množství e-shopů. Proto jsme se rozhodli vytvořit obchod, který návštěvníkům nabízí široký sortiment batohů, cestovních zavazadel a vhodných doplňků.

Když jsme v roce 2010 založili e-shop BatohyBrašny.cz, nabízeli jsme jen několik značek batohů a kufrů. Postupně jsme ale vyrostli a v roce 2012 založili společnost Shopen Group s.r.o. A protože se nám podařilo přerůst i náš původní název, v roce 2017 jsme si zvolili nové jméno, které pro nás ztělesňuje svěžest, elán a nadšení pro cestování – Bagalio. A rosteme stále! Sortiment rozšiřujeme o nové kvalitní značky, české i zahraniční. Zvětšují se naše prostory, jak prodejní, tak skladové. A v neposlední řadě se rozrůstá i náš tým. To vše s jediným cílem: zaručit vaši opravdovou spokojenost.

Na naší prodejně v Brně si tak můžete prohlédnout široký sortiment nabízeného zboží a poradit se o jeho přednostech se zkušenými odborníky, kteří vám s výběrem vždy pomohou. A pokud zrovna nemáte cestu do Brna, nevadí! S výběrem vám rádi pomůžeme po telefonu, prostřednictvím e-mailu info@bagalio.cz nebo našeho zákaznického chatu. Stačí si jen zvolit, kterého dopravce upřednostňujete, a vybrané zboží vám co nejdříve zašleme až domů.

A že je skutečně z čeho vybírat! Nabízíme nejen kufry všech velikostí, ale také brašny, tašky, batohy do města i na sport, krosny, školní aktovky, studentské batohy a kabelky. Naší doménou je i rozšířená nabídka doplňků (peněženky, pouzdra, láhve či obaly na notebooky), se kterými budou jak vaše cesty za poznáním a odpočinkem, tak vaše každodenní dojíždění do práce či školy co možná nejjednodušší.

Kromě maloobchodního prodeje koncovým zákazníkům nabízíme firmám velkoobchodní spolupráci, jakožto dovozce značek March, Stratic, Travelite, Titan, Built, Reisenthel, BG Berlin, Heys a CabinZero do ČR. Pro navázání obchodní spolupráce nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese info@shopen.cz.

Budeme rádi, pokud vaše cesta začne výběrem toho nejlepšího zavazadla právě u nás.

Naši nabídku také naleznete na Mall Marketplace na naší stránce Bagalio.

Pokud vám můžeme jakkoli pomoci, neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince +420 722 933 770 (v pracovní dny 9–15 h).

Přejeme příjemný nákup a mnoho nezapomenutelných zážitků na vašich cestách.

Tým Bagalio.cz,
firma Shopen Group s.r.o.