Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Způsoby a ceny dopravy

Dobírka

Dobírka

Při zaslání objednaného zboží na dobírku je k poštovnému přičten poplatek za dobírku ve výši 50 Kč.

Platba kartou online

Platba kartou online

Při zaslání online platbě vaší platební kartou není účtován žádný poplatek. Skladové zboží je po provední úhrady možné expedovat.

Platba převodem

Platba převodem

Při bezhotovostní platbě na náš účet není účtován žádný příplatek. Zboží je následně možné zaslat na vaši adresu, připadně si můžete zvolit osobní odběr v Brně, či v Praze.

PPL

PPL / GLS

Pokud si přejete zaslat objednané zboží kurýrní službou, je účtováno poštovné ve výši 99 Kč. Při objednávce nad 2000 Kč je doprava touto službou ZDARMA.

Objednané zboží je doručeno zpravidla následující pracovní den po vyexpedování. Před samotným doručením budete telefonicky kontaktování kurýrem, kteý se s vámi domluví na vhodném času dodání zásilky. U kurýra je možné zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

Osobní odběr

Osobní odběr

Objednané zboží je také možné vyzvednout na naší prodejně v Brně nebo v Praze (adresy a kontakty). Na prodejně lze platit kartou, hotovost přijímáme pouze v českých korunách. Osobní odběr u nás je samozřejmě bez poplatku.

Zásilkovna

Zásilkovna

Další možnost osobního odběru zboží nabízíme díky spolupráci se sítí výdejních míst Zásilkovna. Cena dodání na některou z poboček je 75 Kč. Při objednávce nad 2000 Kč je doprava touto službou ZDARMA.

Vaši objednávku si můžete vytvednout na těchto výdejních místech.