Způsoby a ceny dopravy

Dobírka

Dobírka

Při zaslání objednaného zboží na dobírku je k poštovnému přičten poplatek za dobírku ve výši 50 Kč.

Platba kartou online

Platba kartou online

Při zaslání online platbě vaší platební kartou není účtován žádný poplatek. Skladové zboží je po provední úhrady možné expedovat.

Platba převodem

Platba převodem

Při bezhotovostní platbě na náš účet není účtován žádný příplatek. Zboží je následně možné zaslat na vaši adresu, připadně si můžete zvolit osobní odběr v Brně, či v Praze.

PPL

PPL / GLS

Pokud si přejete zaslat objednané zboží kurýrní službou, je účtováno poštovné ve výši 89 Kč. Při objednávce nad 1000 Kč je doprava touto službou ZDARMA.

Objednané zboží je doručeno zpravidla následující pracovní den po vyexpedování. Před samotným doručením budete telefonicky kontaktování kurýrem, kteý se s vámi domluví na vhodném času dodání zásilky. U kurýra je možné zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

Česká pošta

Česká pošta

Pokud si chcete objednané zboží nechat zaslat poštou jako obchodní balík, je účtováno poštovné ve výši 89 Kč.

Objednané zboží je dodáno zpravidla následující den od data vyexpedování. Pokud vás zboží nezastihne na dodací adrese, máte možnost si ho vyzvednout na poště během dalších 7 dnů.

Osobní odběr

Osobní odběr

Objednané zboží je také možné vyzvednout na naší prodejně v Brně (adresy a kontakty). Na prodejně lze platit kartou, hotovost přijímáme pouze v českých korunách. Osobní odběr u nás je samozřejmě bez poplatku.

Zásilkovna

Zásilkovna

Další možnost osobního odběru zboží nabízíme díky spolupráci se sítí výdejních míst Zásilkovna. Cena dodání na některou z poboček je 70 Kč. Při objednávce nad 1000 Kč je doprava touto službou ZDARMA.

Vaši objednávku si můžete vytvednout na těchto výdejních místech.