365 dní na výměnu zboží

Nepodařilo se Vám vybrat v našem obchodě ten správný produkt, po kterém jste toužili? Ať už vybíráte něco pro sebe nebo jako dárek pro své blízké, občas se to stane. I my to známe z vlastní zkušenosti a proto Vám chceme vyjít maximálně vstříc.

Našim zákazníkům nabízíme možnost vyměnit či vrátit nepoužité zboží po dobu jednoho roku ode dne objednání. Ano, máte opravdu celých 365 dní, takže se nemusíte strachovat o termíny jako u zákonem dané 14 denní lhůty.

Zboží můžete tímto způsobem vyměnit za takové, které splní Vaše požadavky, nebo Vám vrátíme peníze. Není v tom žádný háček, stačí splnit následující podmínky této služby:

  • Můžete vrátit jakékoliv zboží zakoupené na Bagalio.cz a to až do 365 dnů od data objednání.
  • Zboží musí být nepoužité, nepoškozené, v originálním nepoškozeném obalu. Pokud byly na zboží připevněny visačky, musí být i na vraceném zboží.
  • Budeme od Vás potřebovat kopii dokladu o koupi v našem obchodě.
  • Pokud chcete za zboží vrátit peníze, prosíme Vás o uvedení čísla bankovního účtu.
  • Výdaje spojené s dopravou zboží od zákazníka k nám hradí zákazník. V případě výměny Vám zašleme nové zboží zpět.
  • Zboží je třeba dodat na naši prodejnu v Brně (Křenová 210/64, 60200 Brno).

 

V případě nesplnění uvedených podmínek si vyhrazujeme právo vrácení/výměnu neuznat a zboží Vám zašleme zpět. V takovémto případě Vám bude účtována přeprava zboží k Vám dle standardního ceníku dopravy a zboží dodáno přepravcem dle Vašeho výběru.