Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využijte kupón HIT6 a získejte slevu 6 % na nákup. Platí do 16. 6. 2024 na nezlevněné produkty.

Společenská odpovědnost

Usnadnit vám cestování je naším posláním, jehož neodmyslitelnou součástí je i snaha dělat svět lepším místem. Dodržování základních principů společenské odpovědnosti je pro nás samozřejmostí a neustále hledáme další způsoby, jak se v této oblasti dále zlepšovat.

Recyklujeme

Bez obalů se prostě neobejdeme. Snažíme se je však alespoň využít na maximum. Téměř všechny obalové materiály, které obdržíme od našich dodavatelů, znovu používáme a posíláme koncovým zákazníkům nebo partnerům. Ty, pro něž další uplatnění nenajdeme, pečlivě roztřídíme.

Třídíme odpad

Pravidla třídění odpadů si osvojil celý tým a svědomitě je dodržuje. Třídění je tedy každodenní praxí jak v oddělení expedice zásilek, tak v kancelářích a v zázemí našich prodejen.

S potěšením se navíc můžeme pochlubit, že se nám některé druhy odpadu daří redukovat natolik, že koše k nim určené téměř zejí prázdnotou. Například PET láhve jsou díky uvědomělosti všech zaměstnanců v základně naší firmy velmi vzácnou návštěvou.

Jsme féroví

Ačkoliv jsme hraví, hra na schovávanou nepatří mezi naše oblíbené. S našimi partnery proto jednáme otevřeně a na transparentnosti si zakládáme. Zároveň se nebráníme novým nápadům, dodavatelům ani produktům – všechny nabídky nám vždy stojí minimálně za zvážení.

Před zákazníky pak neskrýváme, že se nám tu a tam může vloudit nějaká ta chybička (přece jen nejsme stroje a jsme za to rádi). Na oplátku s otevřenou náručí vítáme všechny připomínky a individuální požadavky, které nás popostrčí v dalším rozvoji.

Dodržujeme lidská práva i pracovní standardy

Zákony a nařízení jsou pro nás pouze odrazovým můstkem – pracovní standardy se snažíme ještě překonávat. Všichni členové týmu (včetně našich maskotů) tak mohou čerpat různé firemní benefity a spolehnout se na individuální přístup.

Náš tým je opravdu rozmanitý a o specifika není nouze. Vstříc vycházíme maminkám na rodičovské dovolené, studujícím, zdravotně znevýhodněním i všem jinak postiženým (workoholikům, nenapravitelným dobrodruhům, členům klubu anonymních kávoholiků i těm, kteří věří v jednorožce). Slova jako „normální“ jsme dávno vymazali z firemního lexikonu užívaných výrazů.

Šetříme životní prostředí

Naše servery běží ze 100 % na elektřinu vyrobenou z obnovitelných vodních zdrojů, tedy bez emisí CO2.

Ve firmě preferujeme ekologické čistící prostředky a drogerii, obědy si většina z nás nosí ve vlastních krabičkách, co není nutné, zbytečně netiskneme…

Kromě toho se také podílíme na osvětě – ekologicky šetrný způsob výroby je u značek, jejichž produkty prodáváme, vždy velké plus, které rádi vyzdvihneme a upozorníme na něj. Tipy, jak šetřit životní prostředí, najdete i na našem blogu.

Pro dobrou věc bychom se rozdali