Travelite TSA zámek

Vyprodáno
Kód produktu
TRAVELITE-26-01
Vaše cena (včetně DPH) 259 Kč
Varianta Black
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Kovový TSA zámek na zavazadla.

Kódový TSA zámek je vhodný při cestách do zahraničí, kdy ochrání vaše zavazadlo před poškozením či rozbitím při náhodné kontrole zavazadel TSA agenty, kteří se pohybují nejen v USA, ale i v Austrálii, Japonsku a podobně. Při jakémkoli podezření mají tito agenti právo prohledat zavazadla i za použití násilí, což může u kufrů a cestovních tašek bez uzpůsobeného zámku způsobit jejich zničení. Máte-li TSA zámek, pak se agenti do zavazadla snadno dostanou pomocí univerzálního klíče, který vlastní pouze oni, a váš kufr zůstane po prohlídce zcela nepoškozený.

- na zámku nastavíte vlastní číselnou kombinaci
- vhodný pro spojení jezdců zipu na kufru
- snadná manipulace

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceTravelite
Barvačerná
Rozměry3 x 6 x 1,5 cm
MateriálZincAlloy
RFID ochrana karetNe
Hmotnost70 g
Záruka2 roky

Recenze (16)

Vega 15. 8. 2021
Funguje bez problémů.
smozde 28. 1. 2020
Perfektní
Andrea A.08. 10. 2018
Funguje bez problémů. Jen je dost špatně srozumitelný návod, i v angličtině. Chybí věta, že s novým kódem se zámek uzavře, až když se nastaví jiná číselná kombinace.
Andrea A.23. 9. 2018
Zámek je dobrý. Horší je český návod k nastavení kódu, který vypadá hodně složitě, ani anglický není o moc pochopitelnější. Chyběla mi informace, že zámek se "zasekne" - zavře - až poté, kdy se změní nastavení vlastního zvoleného kódu na jiná čísla.
Iva D.17. 8. 2018
Kvalitní zámek, dobře posloužil (zatím na 2 cesty).
Franta K.14. 8. 2018
Se zbožím i prodeje jsem spokojen
Jana S.28. 4. 2018
Se zámky jsme spokojeni.Nemuseli jsme nikde cestovat a protože jsme nakoupili pro celou rodinu měli jsme dopravu zdarma a zboží nám přivezli až ke vrátkům. Jana
Miloslav M.24. 4. 2018
Velikost a kvalita přesně pro super bágl.
Stanislav B.14. 7. 2017
Vypadá doře, ale vyzkouším ho až v srpnu
Andrea Š.19. 6. 2017
Naprostá spokojenost, doporučuji.

  O značce

  Německá značka Travelite byla založena roku 1949 v Hamburku jako rodinná firma Gerhard Winkler + Co. Díky častým inovacím se brzy vynořila značka Travelite jako skutečný expert na poli odlehčených, odolných a funkčních zavazadel. Nyní je v čele firmy již třetí generace rodiny zakladatelů. Neustálé sledování trendů a technologického vývoje stojí za snahou vyvíjet stále takové produkty, které budou bez problémů sloužit svým majitelům. Orientace na zákazníka je jedním z hlavních cílů značky, a snad i proto jsou cestovní zavazadla Travelite jedny z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších na evropském trhu.

  Oficiální stránky výrobce: www.travelite.de

  Stránky značky v češtině: www.travelite.cz

  Související články