Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

LOQI Cover M

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
LOQI-LMJUST00
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Nepromokavý obal na kufr s jedinečným vzhledem.

Se stylovým obalem LOQI najdete svůj kufr mezi ostatními hned na první pohled. Kufr je díky němu skvěle chráněn proti zbytečnému poškození při přepravě i před vnějšími vlivy. Obal je vyrobený z lehkého ekologicky nezávadného materiálu, který se snadno udržuje.

- ekologicky nezávadný OEKO-TEX materiál (310 GSM)
- nepromokavý materiál
- zapínání na patentky
- originální vzhled
- snadné nasazování
- otvory na držadla
- snadná údržba

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLOQI
Rozměry58-65 cm
Materiál85% Polyester and 15% Spandex
RFID ochrana karetNe
Hmotnost0,265 kg
Záruka2 roky

Recenze (1)

5 z 5
(1 recenzí)
5 *
100%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
  1 uživatelských recenzí

  O značce

  Společnost LOQI je známa svými výrobky téměř po celém světě. Jednotliví návrháři pochází z odlišných koutů světa a do svých výrobků vnáší kouzlo toho nejlepšího ze své kultury. Název LOQI symbolizuje spojení mezi Východem a Západem. LO je zkratkou latinského slova Loci, které znamená místo. Slovo QI je převzato z čínštiny a označuje životní energii.

  Značka LOQI si dává velmi záležet na výběru materiálu a podmínkách, za kterých jsou produkty vyráběny. Látka OEKO-TEX, která je použitá na tašky je certifikovaná jako šetrná k životnímu prostředí. Certifikace  zahrnuje testy na zakázané látky, látky škodlivé i látky škodlivé jež ještě nejsou ošetřeny legislativě. Podle The Consumer Product End-use Research Institute Co., Ltd z Japonska, který se zabývá testováním kvality, dosáhly výrobky LOQI hodnocení 4 a více na stupnici 1 (velmi slabý) až 5 (vynikající). Továrny LOQI jsou akreditovány Inertek, což zaručuje dodržování norem, které se zabývají péčí o zdraví a bezpečnost zaměstnanců a dodržování ekologických iniciativ.

  Související články