Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Tatonka Check In XL RFID B Black

Vyprodáno
Kód produktu
TAT-2106112601UNI
Vaše cena (včetně DPH) 1 299 Kč
Varianta Black
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Brašna přes rameno.

Check in XL RFID B představuje spolehlivou brašnu s integrovanou ochranou, která je účinná proti bezdrátovým útokům, neboť zabraňuje kopírování elektronických údajů z platebních karet, mobilních zařízení i biometrických pasů. Všechna vaše data tak budou v bezpečí i na cestách. Do prostorné hlavní kapsy pohodlně uschováte potřebné cestovní doklady, pas i smartphone.

- odnímatelný a snadno nastavitelný popruh přes rameno
- rukojeť
- zapínání přední kapsy na přezku
- ve víku kapsa na zip
- hlavní prostor s kapsou na zip
- organizér s kapsou na zip pod víkem
- univerzální poutko na zadní straně

CRYPTALLOY® (RFID scan protection)
Speciální slitina Cryptalloy zajišťuje maximální ochranu před kopírováním údajů uložených na RFID čipu na frekvencích od 100 kHz do 4 GHz. Cryptalloy® rovněž dokáže úspěšně rušit rádiové spojení. Ochranný film byl testován nezávislou institucí TÜV Saarland, od které obdržel certifikát.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceTatonka
Barvačerná
Objemvýrobce neuvádí
Kapsa na notebookNe
Rozměry27,5 x 20,5 x 9 cm
Hmotnost330 g
MateriálT-Square Rip, CRYPTALLOY®
RFID ochrana karetAno
Záruka2 roky

Recenze (1)

5 z 5
(1 recenzí)
5 *
100%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
    1 uživatelských recenzí

    O značce

    Už v 80. letech si Winfried Schechinger všimnul, že trh s outdoorovým vybavením v Evropě roste a založil firmu, jež byla předchůdcem dnešní rodinné společnosti Tatonka. Ta byla založena v Bavorsku v roce 1993. Název firmy pochází z filmu Tanec s vlky, v siouxštině totiž "tatonka" znamená "bizon" – ten je symbolem života v souladu s přírodou, která je zároveň člověku k jeho užitku. Tatonce tak nejde jen o kvalitu zboží, ale také o společenskou a ekologickou zodpovědnost. Její výrobní procesy jsou co nejšetrnější k životnímu prostředí a jejich zaměstnanci pracují ve velmi dobrých podmínkách i v továrně ve Vietnamu, kam se zájemci mohou vypravit na prohlídku každý pátek dopoledne (prohlídka je v angličtině).

    Firma se svým sortimentem zaměřuje na outdoorové vybavení od spacáků a stanů, přes kempingové nádobí až k oblečení a batohům. Všechny výrobky značky Tatonka jsou skutečně kvalitní a zaručují svým majitelům dlouhodobé užívání. Vyražte i vy do hor s bizonem!