Cestovní doplňky Tatonka

Německá Tatonka je dnes již zavedenou značkou outdoorového vybavení. U nás v obchodě najdete především batohy, krosny, cestovní tašky a celou řadu doplňků, které se vám při pobytu v přírodě jistě neztratí.

 1. Tatonka Strap Case L Black
  Skladem
  Hodnocení:
  100%
  Tatonka Strap Case L Black
  Vaše cena (včetně DPH) 490 Kč

Už v 80. letech si Winfried Schechinger všimnul, že trh s outdoorovým vybavením v Evropě roste a založil firmu, jež byla předchůdcem dnešní rodinné společnosti Tatonka. Ta byla založena v Bavorsku v roce 1993. Název firmy pochází z filmu Tanec s vlky, v siouxštině totiž "tatonka" znamená "bizon" – ten je symbolem života v souladu s přírodou, která je zároveň člověku k jeho užitku. Tatonce tak nejde jen o kvalitu zboží, ale také o společenskou a ekologickou zodpovědnost. Její výrobní procesy jsou co nejšetrnější k životnímu prostředí a jejich zaměstnanci pracují ve velmi dobrých podmínkách i v továrně ve Vietnamu, kam se zájemci mohou vypravit na prohlídku každý pátek dopoledne (prohlídka je v angličtině).

Firma se svým sortimentem zaměřuje na outdoorové vybavení od spacáků a stanů, přes kempingové nádobí až k oblečení a batohům. Všechny výrobky značky Tatonka jsou skutečně kvalitní a zaručují svým majitelům dlouhodobé užívání. Vyražte i vy do hor s bizonem!