Ověřeno zákazníky

Ověřené recenze zákazníků e-shopu

100 %
zákazníků by doporučilo obchod svým známým
 • celkové hodnocení
 • dodací lhůta
 • kvalita komunikace
Ověřeno zákazníky

Obchod Bagalio získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.

Zádové systémy batohů OSPREY

Výběr správné krosny na cestu není vždy úplně jednoduchý. Značka Osprey pak bývá oblíbenou volbou – stala se totiž mezi cestovatelskými nadšenci pojmem. Při výběru správného modelů je potřeba vzít v potaz řadu faktorů, především pak zádový systém.

Zádový systém je zásadní součástí každého batohu. Motorem, který svými vlastnostmi definuje vhodnost batohu v další aktivitě – turistice, cyklistice, či každodennímu nošení. Zádové systémy rozhodují o nosnosti, způsobu ventilace a odvětrávání zad, stejně jako o pohodlí při nošení batohu v různých podmínkách. Volba zádového systému je tak stejně důležitá, jako volba rozměrů, objemu, či kvality materiálu.

Značka OSPREY využívá u svých batohů hned tří různých zádových systémů, které se hodí pro rozličné situace.


AirScape™

AirScape Osprey“Chci maximální stabilitu a pohodlí pro náročnou aktivitu”

Systém AirScape™ nastavuje nový standard pro pohodlí při nošení. Drží zátěž batohu blíže vašim zádům – zajišťuje tak vysokou stabilitu. Zároveň však poskytuje dostatečnou termoregulaci, která je zajišťována pěnovými hřebeny – vzduchové pruduchy tělo ochlazují, materiál ze síťoviny pak násává pot a odvádí jej od těla.

 • Zátěž držena blíže u zad

 • Stabilní rozložení zátěže

 • Ventilováno díky vzduchovým průduchům

Vhodný pro:

Systém AirScape™ je díky své stabilitě nejvíce vhodný pro každodenní i fyzicky náročné aktivity – například turistiku nebo vandr.


Batohy s tímto zádovým systémem:


AirSpeed™

AirSpeed Osprey“Chci parádní odvětrávání a pohodlí i za teplého počasí”

Systém AirSpeed™ je ideální volbou pro pohodlné cestování v létě či při při náročnějších aktivitách. Obsahuje pružnou membránu ze síťoviny, která vytváří vzduchovou mezeru mezi batohem a vašimi zády, čímž umožňuje efektivní proudění vzduchu – docílí tak neuvěřitelné ventilace i pohodlí při nošení.

 • Zátěž držena dále od těla

 • Vysoká úroveň ventilace zad i ramen díky ventilovaným ramenním popruhům

 • Ochlazuje vás i v těch nejteplejších podmínkách


Vhodný pro:

Systém AirSpeed™ je díky své konstrukci a úrovni ventilace vhodný především pro aktivity za velmi teplého počasí či pro výkonnostní sporty, kde se v důsledku vyššího nasazení více zapotíte.AntiGravity™

AntiGravity Osprey“Chci nést především vysoké zátěže efektivně a pohodlně”

Systém AntiGravity™ se pyšní řadou ocenění díky své vychytané konstrukci – umožňuje vysokou nosnost a maximální pohodlí díky 3D odpružení v oblasti beder a plně prodyšnému bedernímu pásu. Díky znamenitému rozložení váhy vás navíc nijak neomezuje a poskytuje dostatečný rozsah pohybu při nošení.

 • Zátěž držena dále od těla

 • Odpružená bedra umožňují neuvěřitelné rozložení váhy

 • Obsahuje prodyšný bederní pás


Vhodný pro:

Systém AntiGravity™ je tak díky efektivnímu rozložení nákladu vhodný především pro pohodlné nošení vysokých zátěží.Po snadnější výběr batohu značky Osprey vřele doporučujeme i aplikaci PackSizer, která vám pomůže s volbou vhodné velikosti.

Související produkty