Osprey Stratos 24 II

Vyprodáno
Kód produktu
OSP-21030424024L
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Praktický batoh sport i do přírody 24 l.

Turistický batoh Osprey Stratos 24 je ideální na jednodenní treky. Díky komfortnímu zádovému systému AirSpeed™ se perfektně rozloží zátěž v batohu. Současně disponuje dostatečným množstvím úchytů a kapes pro veškeré potřebné vybavení. Na batoh snadno připevníte trekové hole i cepín.

- nastavitelný zádový systém AirSpeed™ s výborným odvětráváním
- hrudní popruh s nouzovou píšťalkou
- boční síťové kapsy s kompresním popruhem
- polstrovaný bederní pás se dvěma kapsami
- systém Stow-on-the-Go™ pro připevnění trekových holí
- integrovaná pláštěnka
- příprava na vodní rezervoár
- boční kompresní popruhy
- smyčka pro uchycení cepínu
- dvě vrchní kapsy na zip
- přední kapsa na zip s klipem na klíče

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceOsprey
Objem24 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry56 x 30 x 30 cm
Hmotnost1250 g
Materiál210D double ripstop nylon / 420HD nylon pack cloth
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze (1)

Martin T.05. 3. 2018
Pohodlný, kvalitní materiály a zpracování, spousta vychytávek. Co do prostoru se zdá objemější než můj starší batoh od LA, deklarovaný jako 28l. Není co vytkonout.

  O značce

  Značka Osprey byla založena v roce 1974 v Santa Cruz v Kalifornii. Založil ji tehdy mladý podnikatel Mike Pfotenhauer. Mike se v mládí hodně věnoval turismu ve svém domovském státě Oregon. S bratry a otcem potřebovali při svých výšlapech kvalitní vybavení. Zájem o batohy s věkem stále rostl a s pomocí své matky se je dokonce naučil šít. Ve věku 16 let vytvořil svůj první batoh. Mike nejdřív otevřel prodejnu v přední části svého pronajatého domu. V roce 1987 Osprey začal prodávat batohy velkoobchodům a Mike přenesl šití na sedm nebo osm zaměstnanců, zatímco sám se zaměřil na design.

  Dnes společnost Osprey vlastní mnoho výrobních hal ve Vietnamu, kde je koncentrována hlavní výroba, a kam přesídlil také zakladatel firmy, aby byl blíž výrobnímu procesu a zajistil tak požadovanou kvalitu. V sortimentu značky Osprey jsou hlavně batohy různých velikostí a barevných kombinací. Zaměřují se na outdoorové, turistické a cyklistické batohy. Batohy Osprey jsou nejen funkční, ale také ekologické. Výrobce zaručuje vysokou odolnost batohů, nenaleznete v nich žádné PVC ani BPA a snaží se zajistit co nejvyšší šetrnost při výrobě.

  Batohy Osprey jsou unikátní celou řadou vychytávek, jako příklad uveďme Custom Molding System, což je tepelně formovatelný bederní pás pro zvýšení komfortu při nošení batohu.

  Související články