Osprey Hikelite 26 Shiitake grey

Vyprodáno
Kód produktu
OSP-2103052604UNI
Vaše cena (včetně DPH) 1 919 Kč Běžná cena 2 399 Kč
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
-20 %
 

Podrobnosti

Praktický batoh na sport i do přírody 26 l.


Turistický batoh Osprey Hikelite 26 je ideální společník na treky. Je ideální kombinací odolného materiálu a praktických vychytávek. Díky komfortnímu zádovému systému AirSpeed™ se perfektně rozloží zátěž v batohu.

- pohodlný zádový systém AirSpeed™ s výborným odvětráváním
- hrudní popruh s nouzovou píšťalkou
- boční síťové kapsy s kompresí InsideOut ™
- odnímatelný bederní pás
- integrovaná pláštěnka
- nastavitelný zádový panel
- smyčka pro uchycení cepínu
- kompatibilní s vodními reservoáry Hydraulics™ a Hydraulics™ LT

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceOsprey
Barvašedá
Objem26 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry48 x 28 x 28 cm
Hmotnost740 g
Materiál100D Nylon Mini Diamond Shadow
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

    O značce

    Značka Osprey byla založena v roce 1974 v Santa Cruz v Kalifornii. Založil ji tehdy mladý podnikatel Mike Pfotenhauer. Mike se v mládí hodně věnoval turismu ve svém domovském státě Oregon. S bratry a otcem potřebovali při svých výšlapech kvalitní vybavení. Zájem o batohy s věkem stále rostl a s pomocí své matky se je dokonce naučil šít. Ve věku 16 let vytvořil svůj první batoh. Mike nejdřív otevřel prodejnu v přední části svého pronajatého domu. V roce 1987 Osprey začal prodávat batohy velkoobchodům a Mike přenesl šití na sedm nebo osm zaměstnanců, zatímco sám se zaměřil na design.

    Dnes společnost Osprey vlastní mnoho výrobních hal ve Vietnamu, kde je koncentrována hlavní výroba, a kam přesídlil také zakladatel firmy, aby byl blíž výrobnímu procesu a zajistil tak požadovanou kvalitu. V sortimentu značky Osprey jsou hlavně batohy různých velikostí a barevných kombinací. Zaměřují se na outdoorové, turistické a cyklistické batohy. Batohy Osprey jsou nejen funkční, ale také ekologické. Výrobce zaručuje vysokou odolnost batohů, nenaleznete v nich žádné PVC ani BPA a snaží se zajistit co nejvyšší šetrnost při výrobě.

    Batohy Osprey jsou unikátní celou řadou vychytávek, jako příklad uveďme Custom Molding System, což je tepelně formovatelný bederní pás pro zvýšení komfortu při nošení batohu.