Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Tatonka Tanka 5-er Pack Black

Vyprodáno
Kód produktu
TAT-3304062501NDF
Vaše cena (včetně DPH) 89 Kč
Varianta Black
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Sada 5 kusů koncovek na stahovací šňůrky.


Plastové koncovky na stahovací šňůrky se hodí pro oblečení i outdoorovou výbavu. Stačí jen navléct na šňůrku, udělat na konci šňůrky uzel, a o funkčnost bundy nebo batůžku máte na několik let opět postaráno.

 • vhodná na kalhoty, bundy i outdoorové vybavení (batohy, stany)
 • 5 kusů v balení
 • odolný materiál
 • snadná manipulace

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceTatonka
Barvačerná
Rozměry2,5 x 1,2 x 0,5 cm
Materiálacetal
RFID ochrana karetNe
Hmotnost25 g
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Už v 80. letech si Winfried Schechinger všimnul, že trh s outdoorovým vybavením v Evropě roste a založil firmu, jež byla předchůdcem dnešní rodinné společnosti Tatonka. Ta byla založena v Bavorsku v roce 1993. Název firmy pochází z filmu Tanec s vlky, v siouxštině totiž "tatonka" znamená "bizon" – ten je symbolem života v souladu s přírodou, která je zároveň člověku k jeho užitku. Tatonce tak nejde jen o kvalitu zboží, ale také o společenskou a ekologickou zodpovědnost. Její výrobní procesy jsou co nejšetrnější k životnímu prostředí a jejich zaměstnanci pracují ve velmi dobrých podmínkách i v továrně ve Vietnamu, kam se zájemci mohou vypravit na prohlídku každý pátek dopoledne (prohlídka je v angličtině).

  Firma se svým sortimentem zaměřuje na outdoorové vybavení od spacáků a stanů, přes kempingové nádobí až k oblečení a batohům. Všechny výrobky značky Tatonka jsou skutečně kvalitní a zaručují svým majitelům dlouhodobé užívání. Vyražte i vy do hor s bizonem! 

  Kategorie

  Produkt se nachází v: