Využijte kupón FEBR5 a získejte slevu 5 % na vše. Platí do 25. 2. 2024 na nezlevněné produkty.

Tatonka Neopren Case 3 Black

Vyprodáno
Kód produktu
TAT-2103006501NDF
Vaše cena (včetně DPH) 170 Kč
Varianta Black
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Malé neoprenové pouzdro na zip s vnitřními přihrádkami.

Praktické neoprenové pouzdro Tatonka Neopren Case 3 ochrání váš digitální fotoaparát, mobilní telefon nebo brýle před nárazy, oděrkami a nečistotami. Díky vnitřním přihrádkám na paměťové karty nebo malé baterie budete mít vše potřebné vždy u sebe.

– nepromokavý materiál
– snadná manipulace
– uzavírání na obvodový zip
– vnitřní plochá kapsa

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceTatonka
Barvačerná
Rozměry11,5 x 6,5 x 2,5 cm 
Hmotnost25 g
MateriálNeopren
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

    O značce

    Už v 80. letech si Winfried Schechinger všimnul, že trh s outdoorovým vybavením v Evropě roste a založil firmu, jež byla předchůdcem dnešní rodinné společnosti Tatonka. Ta byla založena v Bavorsku v roce 1993. Název firmy pochází z filmu Tanec s vlky, v siouxštině totiž "tatonka" znamená "bizon" – ten je symbolem života v souladu s přírodou, která je zároveň člověku k jeho užitku. Tatonce tak nejde jen o kvalitu zboží, ale také o společenskou a ekologickou zodpovědnost. Její výrobní procesy jsou co nejšetrnější k životnímu prostředí a jejich zaměstnanci pracují ve velmi dobrých podmínkách i v továrně ve Vietnamu, kam se zájemci mohou vypravit na prohlídku každý pátek dopoledne (prohlídka je v angličtině).

    Firma se svým sortimentem zaměřuje na outdoorové vybavení od spacáků a stanů, přes kempingové nádobí až k oblečení a batohům. Všechny výrobky značky Tatonka jsou skutečně kvalitní a zaručují svým majitelům dlouhodobé užívání. Vyražte i vy do hor s bizonem!