SUITSUIT Fabulous Fifties M AF-26826 Pink Dust

Vyprodáno
Kód produktu
SUITSUIT-6229
Vaše cena (včetně DPH) 461 Kč
Varianta Pink Dust
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Obal v pastelových barvách na kufr velikosti M.


S tímto skvělým ochranným obalem zůstane váš kufr stylový. Díky průhledné přední a boční straně půjde jeho barevný motiv krásně vidět a elastická poutka kolem koleček zajistí, že se kryt nebude na zavazadle posouvat. Svůj kufr přitom můžete otevřít i s nasazeným obalem, takže vás nečeká žádné zbytečné sundávání. Obal sedí na kufry velikosti M značky SuitSuit.

 • určený na kufry střední velikosti značky SuitSuit
 • ochrání kufr před poškrábáním a nečistotami
 • elastická poutka kolem koleček udrží obal na místě
 • zip sloužící k odkrytí boční rukojeti
 • přední a zadní strana je průhledná
 • boční stěny z pevného, elastického materiálu
 • robustní zip
 • kufr lze jednoduše otevřít i s nasazeným obalem

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceSuitSuit
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze (1)

Lenka D.26. 1. 2022
Verified Purchase
Koupeno spolu s kufrem na jeho ochranu. Zatím nepoužito, snad vydrží alespoň na dvě cesty letadlem.:-)

  O značce

  SuitSuit je inovativní značkou cestovních kufrů a obalů na kufry. Vznikla v Nizozemí teprve v roce 2008 s jednoduchým cílem: dostat se na špičku trhu s designovými kufry. Jejich zavazadla se skutečně vyznačují nevšedním originálním designem, určeným především pro mladé ženy, které si chtějí užívat život a neztratit styl. SuitSuit sleduje nejnovější módní trendy, a tak si můžete být jisti, že s jejich zavazadly budete vždy šik! Společnost SuitSuit vška dbá nejen na vzhled, ale i na kvalitu, proto zaručuje dlouhou životnost svých výrobků. Kvalita i design na vysoké úrovni se také odrazily v jejich rychlém vzestupu na trhu s cestovními zavazadly. Dnes se drží na špičce a s každou další kolekcí jsou jejich kufry neotřelejší a vychytanější!

  Kufry jsou skořepinové, a při tom extrémně lehké díky kvalitnímu smíšenému materiálu ABS / Polykarbonát. Mají odlehčený výsuvný systém s nastavitelnou výškou ve více polohách, luxusní interiér, fixační popruhy a vnitřní kapsy, madla s paměťovou pěnou pro větší pohodlí při nošení, TSA zámky a kvalitní japonská kolečka.

  Výrobci jsou si vědomi své kvality a díky tomu poskytují na zavazadla SuitSuit buď klasickou dvouletou nebo prodlouženou pětiletou záruku. Ta se vztahuje na jakékoliv vady matriálu nebo výrobní vady. Tato záruka zahrnuje zdarma opravu nebo výměnu cestovního kufru v zemi zakoupení.