Secrid Miniwallet Vintage Chocolate

Vyprodáno
Kód produktu
SECRID-8718215281269
Vaše cena (včetně DPH) 1 500 Kč
Varianta Chocolate
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Všestranná minipeněženka pro každodenní použití.


Miniwallet je všestranná peněženka, která je kompaktní co do velikosti, avšak překvapí úložnou kapacitou. Patentovaný mechanismus umožňuje okamžitý přístup k vašim kartám díky jednomu jednoduchému pohybu. Hliníková vrstva chrání karty nejen před ohýbáním či prasknutím, ale také před nežádoucí bezdrátovou komunikací.

- prostor pro 4 embosované či 6 plochých karet
- oddíl pro 4 extra karty
- prostor pro bankovky, vizitky i účtenky
- vyrobeno z evropské hovězí usně

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceSecrid
Barvahnědá
FormátNa výšku
Počet přihrádek na karty10
Kapsa na minceNe
Přihrádky na bankovky1
ZapínáníDruk
Rozměry10 x 6,5 x 2 cm
MateriálKůže
RFID ochrana karetAno
Hmotnost72 g
Záruka2 roky

Recenze (5)

Petr S.23. 6. 2020
Verified Purchase
Skvělá peněženka do moderní doby. Tuto jsem kupoval jako dárek, sám mám již víc než rok model Slimwallet Prism a neměnil bych. U této je vidět kvalita použité kůže, velmi příjemné zpracování a opravdu udělala radost.
JT 26. 1. 2020
Dárek pro manžela, manžel spokojený. Trochu postrádá možnost uložení mincí, ale to je asi o zvyku.
Petr K.18. 1. 2019
Tato peněženka předčila má očekávání. Výborný produkt.
Barbora H.05. 9. 2018
skvělá peněženka
Wijnand v.27. 6. 2018
Solid and compact wallet! The card pop up system works great. Nice look of the leather (black vintage). Very happy with it!

    O značce

    Původ značky Secrid sahá až do devadesátých let, kdy designová agentura Spirid zpracovávala zakázky pro ING, Maxi Cosi či Quooker. Vývoj myšlení těchto designérů šel ruku v ruce s nejmodernějšími inovacemi, což se projevilo také v oblasti platebního styku. Firma takřka okamžitě reagovala na zavedení elektronických plateb v Nizozemsku a už v roce 1997 přišla s první minimalistickou peněženkou Secrid Bodycard.
    V roce 2008, kdy Evropu zasáhla finanční krize a zakázek od velkých firem ubylo, se René a Marianne van Geerovi rozhodli zúročit své dlouholeté zkušenosti coby profesionálů na design a založili značku Secrid. Kromě touhy navrátit tradiční výrobu kožených výrobků zpět do Nizozemska byla v jejich hlavách také vize změny pohledu lidí na jejich peněženky. Spolu s rozvojem technologií se platební možnosti stále zrychlují a zjednodušují. K transakci stačí mnohdy jedno pípnutí. Odvrácenou stranou mince jsou rostoucí útoky na bezdrátovou komunikaci, kterou platební karty využívají, a zvyšující se požadavky na bezpečnost platebních prostředků. Doplňky Secrid nejsou profesionálně zvládnuté nejen po estetické stránce, ale odpovídají také dnešním nárokům ochrannou funkci.
    O propracovaném funkčním designu výrobků Secrid svědčí ocenění jako Red Dot Design Award za peněženku Cardprotector z roku 2010 či Aluminium Award za Miniwallet z roku 2012.