Využijte slevový kód HOT7 a získejte slevu 7 % na nezlevněné produkty. Platí do 3. 7. 2022.

Sea to Summit Aeros Premium Pillow Traveller

Vyprodáno
Kód produktu
SEATO-APILPREMYHA
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Pohodlný polštář s minimálním objemem a hmotností.

Cestujete rádi v pohodlí? Pak je pro vás nepostradatelný doplněk od Sea to Summit! Ergonomicky tvarovaný polštář je pohodlnější než jsou ostatní produkty tohoto typu – cibulovitý tvar bočních ramen poskytuje výrazně větší podporu krku, zatímco střed polštáře je tenčí a nevytváří tak zbytečný tlak na zadní část hlavy. Maximální komfort doplňuje velmi příjemný vnější materiál.

- pevný a odolný TPU materiál
- měkký vnější materiál příjemný na omak
- multifunkční ventil pro snadné nafouknutí

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceSea to Summit
Rozměrypolštář po nafouknutí: 39 x 29 x 11 cm, zabalený polštář: 11 x 7 x 19 cm
Materiál50D Polyester
RFID ochrana karetNe
Hmotnost85 g
Záruka2 roky

Recenze (1)

Pavel J.03. 12. 2017
kvalitní zpracování

  O značce

  Láska k přírodě, horolezecká vášeň a jedno přátelství na život a na smrt – tři základní elementy, jež daly vzniknout dnes již velmi úspěšné značce Sea to Summit.

  A jak to celé začalo? Když se Tim Macartney Snape v roce 1984 chystal vystoupat na Everest, zamířil do skromného obchůdku svého přítele Rolanda Tysona. Ten se věnoval vlastnoruční výrobě outdoorového vybavení, neboť obliba tohoto druhu aktivit raketově stoupala a získala si i jeho srdce. Pro Tima se však rozhodl vyrobit něco speciálního. Vznikl tak velmi lehký, avšak naprosto spolehlivý batoh, do nějž se jeho přítel beznadějně zamiloval. O několik let později, v roce 1990, vyústilo toto nadšení ve spojení s praktickými zkušenostmi v založení společnosti Sea to Summit.

  Od tohoto okamžiku se změnilo mnohé – rodina zaměstnanců již dávno překročila hranici 50 členů, do detailu propracované produkty vítá s otevřenou náručí evropský i americký trh a výroba, design i technologie se neustále vyvíjí. Vášeň ke sportu a přírodě však zůstává.

  Pokud tedy hledáte outdoorové vybavení, které vás inspiruje, je spolehlivé a putování přírodou v jeho společnosti vás bude jednoduše bavit, batohy a tašky Sea to Summit jsou pro vás jako stvořené. Dobrý pocit z jejich koupi navíc umocní i sociální a environmentální zodpovědnost, kterou tato firma rozhodně nebere na lehkou váhu.

  Kategorie