Využijte slevový kód HOT7 a získejte slevu 7 % na nezlevněné produkty. Platí do 3. 7. 2022.

Outdoorové vybavení Sea to Summit

Australská firma Sea to Summit se věnuje výrobě špičkového outdoorového a sportovního vybavení již více než čtvrt století. Od protinožců se jejich produkty rozšířily do více než 60 zemí světa a získávají mnohé ocenění v oblasti designu i funkčnosti.
Jejich motto "vybavit a inspirovat" je všeříkající – precizně zpracované batohy, tašky a vaky s neotřelým designem vás doslova donutí vydat se do přírody a bezstarostně poznávat svět.

Nedaří se nám najít produkty, které by odpovídaly zadaným parametrům.

Láska k přírodě, horolezecká vášeň a jedno přátelství na život a na smrt – tři základní elementy, jež daly vzniknout dnes již velmi úspěšné značce Sea to Summit.

A jak to celé začalo? Když se Tim Macartney Snape v roce 1984 chystal vystoupat na Everest, zamířil do skromného obchůdku svého přítele Rolanda Tysona. Ten se věnoval vlastnoruční výrobě outdoorového vybavení, neboť obliba tohoto druhu aktivit raketově stoupala a získala si i jeho srdce. Pro Tima se však rozhodl vyrobit něco speciálního. Vznikl tak velmi lehký, avšak naprosto spolehlivý batoh, do nějž se jeho přítel beznadějně zamiloval. O několik let později, v roce 1990, vyústilo toto nadšení ve spojení s praktickými zkušenostmi v založení společnosti Sea to Summit.

Od tohoto okamžiku se změnilo mnohé – rodina zaměstnanců již dávno překročila hranici 50 členů, do detailu propracované produkty vítá s otevřenou náručí evropský i americký trh a výroba, design i technologie se neustále vyvíjí. Vášeň ke sportu a přírodě však zůstává.

Pokud tedy hledáte outdoorové vybavení, které vás inspiruje, je spolehlivé a putování přírodou v jeho společnosti vás bude jednoduše bavit, batohy a tašky Sea to Summit jsou pro vás jako stvořené. Dobrý pocit z jejich koupi navíc umocní i sociální a environmentální zodpovědnost, kterou tato firma rozhodně nebere na lehkou váhu.