Nalgene Bottle Clothing Classic Neoprene Green/gray

Vyprodáno
Kód produktu
NALGENE-2355-0013
Vaše cena (včetně DPH) 332 Kč
Varianta Green/grey
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Izolační obal na láhve Nalgene.

Izolační neoprenový obal uchová teplotu vašeho nápoje, ať se jedná o teplý čaj nebo ledové osvěžení.

- vhodný pro láhve Nalgene o objemu 1 l (32 oz) s širokým hrdlem
- součástí je také praktické poutko

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceNalgene
Barvašedá
Rozměryvýrobce neuvádí
MateriálNeoprén
RFID ochrana karetNe
Hmotnostvýrobce neuvádí
Záruka2 roky

Recenze (1)

Anna K.08. 12. 2017
Obal je dobrý k tomu, když máte v lahvi velmi teplý nápoj. Lahev tehdy můžete bez obtíží chytit. Teplý nápoj nevydrží v lahvi s obalem moc dlouho. Obal spíše chrání ohřátou lahev od ostatního v tašce. Není to termoska, je to pouze neoprenový obal.

  O značce

  Historie legendárních lahví značky Nalgene se začala psát již v roce 1949 v New Yorku. Tým profesionálů se nejprve zabýval výrobou nádob, které sloužily jako vybavení laboratoří, ale ty menší z nich si vědci natolik oblíbili, že je začali používat i pro osobní účely. O proslavení lahví Nalgene se pak v 70. letech postarali skauti, kteří je začali hojně využívat při svých výpravách. Zjistili totiž, že jsou perfektní pro skladování všemožných nezbytností - od rozpustných nápojů, přes jídlo až po šampony. A tak se zrodil nápad začít s výrobou nové řady campingového vybavení vysoké kvality.

  Nalgene se svými produkty snaží jak vyhovět individuálním potřebám a životnímu stylu zákazníků, tak i respektovat a ochraňovat přírodu a životní prostředí. Své produkty vyrábí zásadně bez škodlivého Bisfenolu A (BPA), který se běžně nachází například v PET lahvích a postupně se uvolňuje do nápoje. BPA může narušovat funkci hormonů, je ale spojován i se vznikem rakoviny či cukrovky. Nebezpečný je zejména pro malé děti.

  Velký důraz je také kladen na odolnost výrobků Nalgene. Silné nárazy, ani nízké či naopak vysoké teploty, tedy nejsou důvodem k obavám. Lahve také zpravidla neabsorbují chutě a barviva, takže si svůj nápoj můžete opravdu vychutnat.

  Pokud byste chtěli svou lahev Nalgene dovést k dokonalosti, pořiďte ji slušivý obleček. V nabídce je několik neoprenových obalů, které zajistí, že si váš nápoj udrží požadovanou teplotu mnohem déle.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: