Lowe Alpine AT Lightflite Carry-On 45 22" Anthracite

Vyprodáno
Kód produktu
LOWE-FTR-38-AH-40
Vaše cena (včetně DPH) 1 990 Kč
Varianta Anthracite
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Velmi lehký batoh, nositelný jako cestovní taška, který splňuje podmínky palubních zavazadel většiny leteckých společností.


Kvalitní batoh s mnohostranným využitím, jehož popruhy můžete skrýt a nosit jej jako cestovní tašku v ruce, nebo přes rameno. Je vhodný jako příruční zavazadlo do letadla. Zipy jsou speciálně zkonstruované tak, aby byly odolné proti rychlému násilnému otevření pomocí ostrého předmětu (např. propisky). S použitím dodatečného zámku je lze uzamknout.

- díky velmi nízké váze (pouze 804 gramů) si s sebou na palubu můžete vzít více věcí
- batohové popruhy lze skrýt a nosit zavazadlo v ruce
- po připnutí dlouhého popruhu lze nosit přes rameno
- bezpečnostní zipy s oky pro uzamčení
- vrchní kapsa na zip
- madlo nahoře i na boku, pro pohodlnou manipulaci a nošení
- vnitřní síťovaná kapsa
- rozměry splňují podmínky palubního zavazadla většiny leteckých společností

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLowe Alpine
Barvašedá
Objem45 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry55 x 35 x 20–25 cm
Hmotnost804 g
MateriálTriShield® Micro Rip
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze (3)

kericek 25. 5. 2022
Naprostá spokojenost, přežila jsem s tímto batohem měsíc v Brazílii a díky tomu, že jsem ho mohla nést na zádech, nikdo ho nechtěl vážit. skladný lehoučký, příjemný. Doporučuji.
JJ 19. 9. 2020
Batoh super, přesně sedí účelu, za kterým jsem si ho koupil. Krásně velký a objemný. Vejde se toho do něj všechno, co potřebuju + zbyde i místo na mikinu či bundu navíc :D
Rostislav J.21. 4. 2018
Lehký, kvalitní zpracování, spousta možností jak nosit (na zádech, jako kufr nebo přes rameno), popruhy jdou schovat nebo oddělit. Pevná záda, dobře se nosí a má velký objem. Prostě maximální spokojenost :)

  O značce

  Počátek Lowe Alpine sahá do roku 1967, kdy tři bratři z Colorada, horolezci a cestovatelé Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených státech a vyvíjeli nové metody lezení. Jejich dlouhá cesta přinesla dva výsledky: zaprvé průkopnictví v alpském stylu horolezectví, zadruhé rozhodnutí, že už se nebudou spokojovat s nízkou kvalitou výstroje, která v té době byla k dostání. Aby uspokojili své náročné požadavky, založili společnost Lowe Alpine, s jediným jasným cílem: vyvinout takové batohy, které uspokojí potřeby každého dobrodruha či dobrodružky, neomezují pohyb, a kterým lze plně důvěřovat.

  Bratři přinesli do světa batohů revoluční myšlenky, které jsou dnes běžně rozšířeným standardem. Vynalezli kupříkladu první batoh s vnitřní kostrou, nebo kompresní popruhy. Brzy však zájem nezůstal jen u batohů, když se pustili do vývoje cepínů, maček, jištění a další techniky. Postupem času se společnost vypracovala až na první příčky mezi nejuznávanější světové výrobce batohů a příslušenství. Lowe Alpine se od svého založení nikdy nepřestala vyvíjet. Inovativní duch, se kterým ji bratři založili, přetrval až dodnes.

  Lowe Alpine klade vysoký důraz na odolnost, funkčnost a pohodlnost svých produktů. Vše nepotřebné, co se může poškodit nebo selhat, je při vývoji okamžitě odstraněno. Objem batohů je měřen přesnou, mezinárodně doporučovanou metodou ASTM: s pomocí plastických kuliček, které se následně přesypou do kalibrovaného měřícího válce. Pro šití jsou používány třípramenné nylonové nitě, velmi silné a trvanlivé. Každý důležitý šev je ztrojený: dvojité šití je překryté ochrannou páskou a znovu přešité. Hlavní místa jsou pak pětinásobně, nebo dokonce až desetinásobně zapošívána.

  Spodní část velkých batohů, která bývá nejvíce namáhána a vystavována mechanickým poškozením, je zdvojena. Všechny textílie jsou pečlivě testovány, od odolnosti proti oděru, roztržení, až po test barevné stálosti. Každý materiál je také prověřován z hlediska vysokých nároků na voděodolnost.

  Spony musejí mít optimální úhel nastavení, aby nebylo příliš náročné posunout popruhy, a zároveň aby se samovolně nepovolovaly. Spony a přezky jsou pak testovány až do úplného zničení, s cílem nalézt ideální poměr mezi tvrdostí a flexibilitou materiálu. Zipy musejí být lehké, odolné, trvanlivé a lehce ovladatelné, proto jsou použity kvalitní zipy YKK.

  Ramenní popruhy musejí být pevné a zároveň flexibilní, proto jsou používány drahé a velmi kvalitní polyethylenové a EVA pěny. Bederní pásy největších batohů využívají kombinaci otevřených a uzavřených pěnových buněk. Zatímco ty uzavřené udržují tvar a pevnou oporu, vrstva otevřených buněk se stará o měkkost a průhybnost. Výsledkem celého procesu je pak vysoce kvalitní batoh, na který se můžete skutečně spolehnout.

  Kategorie