Envirosax Graphic Eco bag

Vyprodáno
Kód produktu
ENVIROSAX-GRAPHIC
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Praktická textilní eko taška s módním potiskem, která je šetrná k životnímu prostředí i vaší peněžence.

Lehká, pevná, snadno skladná a za všech okolností elegantní? Přesně taková je textilní eko taška Envirosax, která svým objemem snadno nahradí 2 klasické igelitky! Udělejte něco pro sebe i přírodu a pomozte šetřit životní prostředí! Praktickou a módní tašku, jež váží necelých 40 g, ale unese náklad až do hmotnosti 20 kg, využijete každý den nejen při nákupech, ale i ve volném čase.

- praktické rozměry
- nepromokavý materiál
- zpevněné švy
- vysoká odolnost ekologicky šetrného potisku
- tašku lze nosit pohodlně v ruce i na rameni
- lze prát ručně na maximální teplotu 20°C
- „ethically made“ výroba založená na dodržování etických principů

- Tašky z řady Bloom jsou díky květinovým motivům a paletě něžných barev určeny především pro romantické duše, které se rády nechají přenést z každodenní reality do rozkvetlé zahrady.
- Tašky z řady Botanica jsou inspirovány krásou a jedinečností deštných pralesů i bohatstvím jejich barev.
- Tašky z řady Cherry lane potěší hlavně milovníky vintage stylu, kteří si umí vychutnat jednoduchost života, ať už je to jízda na kole na trh nebo piknik v parku.
- Řada Marina vás svými námořnickými motivy zavede až ke Středozemnímu moři, kde vás budou hýčkat nejen geometrické vzory, ale i ornamenty ve stylu marockých obkladů.
- S motivy z řady Mai Tai přeplujete z nudného života do svěží a pestré barvy tropů Polynésie plné exotických květů, které pohltí vaše smysly.
- Řada Optimistic vás nabije energií a chutí do života. Kromě zářivých barev přináší i pestré vzory, které dodají vašim všedním dnům ten správný šmrnc.
- Řada Savanna probudí vaše smysly originální kombinací divokých odstínů barev a zvířecími potisky.
- Tašky ze série Travel vás ohromí dokonalou krásou, křehkostí i silou okamžiku stráveného ve světoznámých metropolích po celém světě.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceEnvirosax
Objemvýrobce neuvádí
Kapsa na notebookNe
Rozměry50 x 42 cm
ve složeném stavu: 4,3 x 10 cm
Hmotnost39,2 g
Nosnost20 kg
Materiál100% Polyester
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze (3)

Irena N.19. 11. 2018
Doposud jsem se všemi výrobky spokojena (mimo tuto tašku to byly i 2 kufry. Navrátilová I.
Marie H.17. 11. 2018
Výborná
Martina 08. 10. 2018
- nápaditá a praktická nákupní taška do každé kabelky

  O značce

  Envirosax je australská firma, která se zabývá výrobou ekologických tašek a lahví. Filozofií Envirosaxu je přispět k lepší budoucnosti naší planety a spojit udržitelný rozvoj s elegantním vzhledem a nápaditým designem svých výrobků. Vlajkovou lodí značky jsou lehké, snadno skladné a elegantní ekologické tašky, jejichž životnost dosahuje i při pravidelním používání až pěti let, takže dokáží nahradit až 5000 igelitek. Envirosax tedy pomáhá šetřit nejen přírodu, ale i vaši peněženku.

  Společnost byla založena v roce 2004 v údolí Currumbin v jihovýchodní části australského Queenslandu. Sídlo společnosti se nachází na 10 akrech nedotčeného australského pralesa, kde její zakladatelé Belinda a Mark Cokerovi žijí nenáročným životním stylem, při kterém využivají solárně ohřívanou vodu a fotovoltaické články pro výrobu elektřiny. Kromě toho vlastní společnost les s více než patnácti sty borovicemi, které ročně absorbují dvacet kilogramů oxidu uhličitého. Tyto a další aktivity posouvají společnost Envirosax blíže k nulové uhlíkové stopě.

  Envirosax se snaží zodpovědně působit na širokou veřejnost a informuje o dopadu plastových produktů na naši planetu a životní prostředí, proto je cílem společnosti také vzdělávat dospělé i děti a nabádat je k ekologickému, a hlavně rozumnému přístupu k přírodě a zdrojům, které nám příroda nabízí. V rámci svých aktivit věnuje společnost procento ze svého zisku charitativním a neziskovým organizacím, které se snaží chránit přírodu a vytvářet lepší životní prostředí po celém světě.

  Kategorie

  Související články