Deuter Streamer Thermo Bag 3,0 L Granite

Vyprodáno
Kód produktu
DEUTER-32908-4000
Vaše cena (včetně DPH) 196 Kč Běžná cena 490 Kč
Varianta Granite
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
-60 %
 

Podrobnosti

Izolační obal na vodní vak značky Deuter je vhodný pro vaky až do objemu 3 L.


Deuter Streamer Thermo Bag v létě pomáhá udržet tekutinu příjemně chladnou a v zimě teplou. Zabalený vak můžete nosit jak uvnitř, tak i zvnějšku vašeho zavazadla. Do obalu můžete uskladnit i klasické lahve nebo jídlo, jejichž teplotu potřebujete regulovat.

- hadička není součástí obalu
- praktické poutko na zavěšení

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceDeuter
Barvačerná
Rozměry44 x 24 x 2 cm
MateriálMicrorip
RFID ochrana karetNe
Hmotnost120 g
Záruka2 roky

Recenze (8)

Michaela M.29. 12. 2015
Fajn.
Dušan P.06. 10. 2015
Zboží a komunikaci chválím. Internetový obchod má však nešvar jako mnoho dalších internetových obchodů že posílá přihlašovací heslo e-mailem. Heslo má být utajněno a nikdy se nemá vyskytovat v mailových schránkách.
JAN S.25. 3. 2015
Tomáš J.28. 2. 2015
Hana K.11. 12. 2014
S Thermo Bag je camelbak úplný.
Petr L.13. 5. 2013
Funguje, voda vydržela studená několik hodin.
Petr J.10. 7. 2012
Zakoupeno zároveň s Vakem Deuter Streamar 3,0 l a použito jako komlet 10 dní na Korsice v horách. Tekutina zůstala v extrémním horku příjemně chladivá = takže velké +.
Tomas S.04. 4. 2012
Keďže mám možnosť porovnať s Camelbakom Stoaway, tak tu jednoznačne Deuter ťahá, čo sa týka izolácie, trošku za kratší koniec. Na 8 hodinovú túru pri cca -5° je to ešte použiteľné, na dlhšie, prípadne pri nižších teplotách už toľko nedokáže udržať teplotu. Do našich podmienok je to však stále dobrá kúpa a pre priaznivcov Deutera a hydrovakov povinnosť :D

  O značce

  Firma Deuter je vůbec nejstarší značkou vyrábějící batohy. Firma byla založena Hansem Deuterem již roku 1898 v německém městě Augsburg - Oberhausen a na přelomu století zásobovala bavorskou poštu brašnami a pytli na dopisy. Od roku 1905 se pak také zaměřují na půjčování velkých stanů. Další rozvoj potom v roce 1910 přinesl výrobu prvních batohů, stanů, rozšíření výroby brašen a dalších doplňků, určených především pro armádní vybavení. Po první světové válce firma dále rostla, kromě rozšíření výroby na kožené batohy a brašny, začala vyrábět i kufry a celty, soustředila se dále na výrobu stanů, které půjčovala mimojiné i na Oktoberfest. První horolezecká výprava s batohy a dalším vybavením Deuter směřovala do Pamíru už roku 1928. Deuter zásoboval německé horolezce svým vybavením až do 70. let, než se trh rozrostl o další značky. Prvním opravdovým hitem se stal batoh Tauern, byl vyvinut již roku 1934 a na třicet let zcela ovládl horolezecké výpravy, použil ho i Hermann Buhl při prvovýstupu na Nanga Parbat (8,125 m) roku 1953. 

  Roku 1939 byly závody Deuter podřízeny totalitní německé moci a využity pro zbrojní průmysl. Po válce se pak firma snažila rychle se opět postavit na nohy a dále expandovat díky inovacím. Přelomové bylo zahájení výroby nylonových batohů roku 1968 a brzy se stal Deuter jedničkou na německém trhu batohů. Zásadní změnu přinesl i rok 1985, kdy Deuter získal patent na revoluční zádový systém Deuter Aircomfort, jenž se s určitými úpravami vyrábí dodnes. Roku 1988 pak Deuter do týmu přibral i zkušené horolezce a horské vůdce, kteří se od té doby podílí na vývoji nových funkčních batohů. Tento trend pokračuje i ve spolupráci s Německou asociací horských a lyžařských vůdců, kterou firma navázala roku 1997.

  Značného úspěchu firma dosáhla se svými cyklistickými batohy. V roce 1990 byla představena kolekce cyklobatohů se zádovým systémem Airstripes. O 15 let později firma vyvinula SHIELD System – jedná se o integrovaný chránič páteře, který nabízí větší bezpečí adrenalinovým nadšencům. Batohy Attack díky Shield systému pyšní zlatou medailí za inovační přístup v soutěži Eurobike. V roce 2006 Deuter přišel s dalším vylepšením, a to systémem SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter se zkratkou SL jsou speciálně tvarované pro dámy.

  Dnes se firma již velmi rozrostla – své zastoupení má ve 45 zemích. Deuter se řadí do TOP 5 prodejců batohů na světě. Díky neustálým inovacím jsou kvalitní batohy Deuter skvělou volbou pro milovníky aktivního života.  Deuter je členem skupiny Bluesign, která zaručuje udržitelnou výrobu textilních výrobků v souladu s přírodou a s respektem k lidem

  Velmi oblíbené jsou multifunkční batohy Freerider, pohodlné a flexibilní batohy Futura, krosny ACT Lite s opravdu velkým úložným prostorem, praktické ledvinky nebo batohy na notebook Giga.

  V naší Poradně se dovíte specifika jednotlivých zádových systémů Deuter.

  Stránky značky v češtině: http://batohy-deuter.cz/

  Kategorie

  Produkt se nachází v: