Využijte kupón FEBR5 a získejte slevu 5 % na vše. Platí do 25. 2. 2024 na nezlevněné produkty.

Deuter Streamer 2,0 L

Vyprodáno
Kód produktu
DEUTER-3960121-0000
Vaše cena (včetně DPH) 999 Kč
Varianta
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Velmi odolný vak na vodu o objemu 2 L.

Vak na vodu Deuter streamer se perfektně hodí na všechny vaše sporty i jiné aktivity. Vak se jednoduše umístí do batohu, hadičku poté vyvedete ven a pijete, aniž byste museli batoh sundavat a pracně hledat láhev. Tvar a pevnost hadičky zaručuje nepřerušovaný přísun tekutiny. Voda se rozpohybuje již jemným tlakem. Speciální fólie s vnitřním povrchem, hladkým jako sklo, udržuje tekutinu bez změny chuti až po několik dní. Je velmi důležité vak nevystavovat přímému slunečnímu záření!

- nepropustný materiál s antibakteriální úpravou
- široký horní otvor pro snadné plnění
- snadná údržba a čištění
- jednoduché otevírání přiváděcího kohoutku
- hygienicky krytý sací ventil
- sací ventil lze snadno rozebrat a vyčistit
- BPA free
- plně kompatibilní s batohy Deuter

Návod na udržování:
1) vyjměte trubici z vaku
2) vezměte skusovou část náústku a otočte objímku o čtvrt obrátky (na úroveň štítku)
3) vyjměte náústek - opláchněte ho, očistěte teplou vodou a šetrným čistícím prostředkem / POZOR: nikdy nepoužívejte vroucí vodu!
4) všechny díly zavěste tak, aby vykapaly
5) kompletujte až po úplném vyschnutí všech součástí

TIP: Pokud si chcete opravdu být jisti, že je váš vak bez nečistot a bakterií, můžete ho nechat prázdný zamrazit a bakterie budou pryč! Vždy se ujistěte, že vak uskladňujete vysušený na čisté a suché místo.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceDeuter
Barvamodrá
Objem2 l
MateriálCo-Extruded Polyethylen
Rozměry35 x 19 cm
Hmotnost175 g
Záruka2 roky

Recenze (8)

4.8 z 5
(8 recenzí)
5 *
88%
4 *
0%
3 *
13%
2 *
0%
1 *
0%
  8 uživatelských recenzí

  O značce

  Firma Deuter je vůbec nejstarší značkou vyrábějící batohy. Firma byla založena Hansem Deuterem již roku 1898 v německém městě Augsburg - Oberhausen a na přelomu století zásobovala bavorskou poštu brašnami a pytli na dopisy. Od roku 1905 se pak také zaměřují na půjčování velkých stanů. Další rozvoj potom v roce 1910 přinesl výrobu prvních batohů, stanů, rozšíření výroby brašen a dalších doplňků, určených především pro armádní vybavení. Po první světové válce firma dále rostla, kromě rozšíření výroby na kožené batohy a brašny, začala vyrábět i kufry a celty, soustředila se dále na výrobu stanů, které půjčovala mimojiné i na Oktoberfest. První horolezecká výprava s batohy a dalším vybavením Deuter směřovala do Pamíru už roku 1928. Deuter zásoboval německé horolezce svým vybavením až do 70. let, než se trh rozrostl o další značky. Prvním opravdovým hitem se stal batoh Tauern, byl vyvinut již roku 1934 a na třicet let zcela ovládl horolezecké výpravy, použil ho i Hermann Buhl při prvovýstupu na Nanga Parbat (8,125 m) roku 1953. 

  Roku 1939 byly závody Deuter podřízeny totalitní německé moci a využity pro zbrojní průmysl. Po válce se pak firma snažila rychle se opět postavit na nohy a dále expandovat díky inovacím. Přelomové bylo zahájení výroby nylonových batohů roku 1968 a brzy se stal Deuter jedničkou na německém trhu batohů. Zásadní změnu přinesl i rok 1985, kdy Deuter získal patent na revoluční zádový systém Deuter Aircomfort, jenž se s určitými úpravami vyrábí dodnes. Roku 1988 pak Deuter do týmu přibral i zkušené horolezce a horské vůdce, kteří se od té doby podílí na vývoji nových funkčních batohů. Tento trend pokračuje i ve spolupráci s Německou asociací horských a lyžařských vůdců, kterou firma navázala roku 1997.

  Značného úspěchu firma dosáhla se svými cyklistickými batohy. V roce 1990 byla představena kolekce cyklobatohů se zádovým systémem Airstripes. O 15 let později firma vyvinula SHIELD System – jedná se o integrovaný chránič páteře, který nabízí větší bezpečí adrenalinovým nadšencům. Batohy Attack díky Shield systému pyšní zlatou medailí za inovační přístup v soutěži Eurobike. V roce 2006 Deuter přišel s dalším vylepšením, a to systémem SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter se zkratkou SL jsou speciálně tvarované pro dámy.

  Dnes se firma již velmi rozrostla – své zastoupení má ve 45 zemích. Deuter se řadí do TOP 5 prodejců batohů na světě. Díky neustálým inovacím jsou kvalitní batohy Deuter skvělou volbou pro milovníky aktivního života.  Deuter je členem skupiny Bluesign, která zaručuje udržitelnou výrobu textilních výrobků v souladu s přírodou a s respektem k lidem

  Velmi oblíbené jsou multifunkční batohy Freerider, pohodlné a flexibilní batohy Futura, krosny ACT Lite s opravdu velkým úložným prostorem, praktické ledvinky nebo batohy na notebook Giga.

  V naší Poradně se dovíte specifika jednotlivých zádových systémů Deuter.

  Stránky značky v češtině: http://batohy-deuter.cz/

  Oficiální stránky výrobce: https://www.deuter.com/

  Kategorie

  Produkt se nachází v: