Batoh pro děti Deuter Schmusebär Kiwi

Vyprodáno
Kód produktu
DEUTER-36003-2004
Vaše cena (včetně DPH) 880 Kč
Varianta Kiwi
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Univerzální dětský batoh pro nejmenší.

Dětský batoh Deuter Schmusebär je univerzální batoh pro nejmenší. Je ideální na cesty do školky či na výlety a procházky. Batoh pojme vše potřebné od svačiny až po přezůvky a pláštěnku. Malému turistovi se jistě bude líbit hezké barevné provedení a plyšový medvídek do kapsy.

- polstrovaná záda
- nastavitelné polstrované ramenní popruhy
- přední kapsa na zip
- siťované kapsy na bocích
- jmenovka
- reflexní nášivky
- hrudní popruh

Více informací

More Information -awtawtawta
Značka Deuter
Barva zelená
Objem 8 l
Kapsa na notebook Ne
Rozměry 34 x 20 x 16 cm
Hmotnost 290 g
Materiál Deuter-Super-Polytex
RFID ochrana karet Ne
Záruka 2 roky

Recenze (8)

5 z 5
Hodnotilo 8 zákazníků Ověřování recenzí
5 *
100%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
    8 uživatelských recenzí
    Profile picture
    4. 6. 2018
    Ověřený nákup (Recenzováno 10 dní po zakoupení)
    Zatím odzkoušeno na menší výlety, nicméně..... Batůžek dobře sedí na zádech, syn (3,5 roku) zvládá rozepínat přezky. Kvalitní materiál a zpracování. Dovnitř se vejde dost věcí (např. na víkend k babičce).
    Profile picture
    29. 9. 2016
    Ověřený nákup (Recenzováno 10 dní po zakoupení)
    jsme spokojeni
    Profile picture
    25. 7. 2014
    Ověřený nákup (Recenzováno 10 dní po zakoupení)
    S touto značkou máme ty nejlepší zkušenosti.
    Od této značky je to náš čtvrtý batoh.
    Mohu všem doporučit.
    Vašek
    Profile picture
    24. 6. 2014
    Ověřený nákup (Recenzováno 10 dní po zakoupení)
    Skvělý pro tříleté dítě, celý den si pohodlně nosí vše své potřebnosti, doufám, že vydrží celý předškolní věk.
    Profile picture
    1. 6. 2014
    Ověřený nákup (Recenzováno 10 dní po zakoupení)
    krásný, kvalitní a zdravotně vyhovující batůžek. Koupili jsme pro naši dvouletou dceru. Moc ráda ho nosí.
    Profile picture
    13. 2. 2013
    Ověřený nákup (Recenzováno 10 dní po zakoupení)
    skvělý batoh
    Profile picture
    28. 7. 2012
    Ověřený nákup (Recenzováno 10 dní po zakoupení)
    Batoh má velmi hezké barvy a to jak pro holčičku,tak pro chlapce. Náš dvouletý syn si ho hned oblíbil a nosí si v něm hračky nebo věci k vodě... Velkou výhodou je zapínaní přes hrudníček, takže mu vůbec neklouže ze zad.
    Profile picture
    12. 5. 2012
    Ověřený nákup (Recenzováno 10 dní po zakoupení)
    Bála jsem se, že bude velký, ale do školky je úplně akorát, jsem spokojená. Trvanlivost prověří čas, ale u téhle značky strach nemám. Koupi i obchod doporučuji!

    O značce

    Deuter

    Firma Deuter je vůbec nejstarší značkou vyrábějící batohy. Firma byla založena Hansem Deuterem již roku 1898 v německém městě Augsburg - Oberhausen a na přelomu století zásobovala bavorskou poštu brašnami a pytli na dopisy. Od roku 1905 se pak také zaměřují na půjčování velkých stanů. Další rozvoj potom v roce 1910 přinesl výrobu prvních batohů, stanů, rozšíření výroby brašen a dalších doplňků, určených především pro armádní vybavení. Po první světové válce firma dále rostla, kromě rozšíření výroby na kožené batohy a brašny, začala vyrábět i kufry a celty, soustředila se dále na výrobu stanů, které půjčovala mimojiné i na Oktoberfest. První horolezecká výprava s batohy a dalším vybavením Deuter směřovala do Pamíru už roku 1928. Deuter zásoboval německé horolezce svým vybavením až do 70. let, než se trh rozrostl o další značky. Prvním opravdovým hitem se stal batoh Tauern, byl vyvinut již roku 1934 a na třicet let zcela ovládl horolezecké výpravy, použil ho i Hermann Buhl při prvovýstupu na Nanga Parbat (8,125 m) roku 1953. 

    Roku 1939 byly závody Deuter podřízeny totalitní německé moci a využity pro zbrojní průmysl. Po válce se pak firma snažila rychle se opět postavit na nohy a dále expandovat díky inovacím. Přelomové bylo zahájení výroby nylonových batohů roku 1968 a brzy se stal Deuter jedničkou na německém trhu batohů. Zásadní změnu přinesl i rok 1985, kdy Deuter získal patent na revoluční zádový systém Deuter Aircomfort, jenž se s určitými úpravami vyrábí dodnes. Roku 1988 pak Deuter do týmu přibral i zkušené horolezce a horské vůdce, kteří se od té doby podílí na vývoji nových funkčních batohů. Tento trend pokračuje i ve spolupráci s Německou asociací horských a lyžařských vůdců, kterou firma navázala roku 1997.

    Značného úspěchu firma dosáhla se svými cyklistickými batohy. V roce 1990 byla představena kolekce cyklobatohů se zádovým systémem Airstripes. O 15 let později firma vyvinula SHIELD System – jedná se o integrovaný chránič páteře, který nabízí větší bezpečí adrenalinovým nadšencům. Batohy Attack díky Shield systému pyšní zlatou medailí za inovační přístup v soutěži Eurobike. V roce 2006 Deuter přišel s dalším vylepšením, a to systémem SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter se zkratkou SL jsou speciálně tvarované pro dámy.

    Dnes se firma již velmi rozrostla – své zastoupení má ve 45 zemích. Deuter se řadí do TOP 5 prodejců batohů na světě. Díky neustálým inovacím jsou kvalitní batohy Deuter skvělou volbou pro milovníky aktivního života.  Deuter je členem skupiny Bluesign, která zaručuje udržitelnou výrobu textilních výrobků v souladu s přírodou a s respektem k lidem

    Velmi oblíbené jsou multifunkční batohy Freerider, pohodlné a flexibilní batohy Futura, krosny ACT Lite s opravdu velkým úložným prostorem, praktické ledvinky nebo batohy na notebook Giga.

    V naší Poradně se dovíte specifika jednotlivých zádových systémů Deuter.

    Stránky značky v češtině: http://batohy-deuter.cz/

    Oficiální stránky výrobce: https://www.deuter.com/

    Název výrobce: DEUTER SPORT GmbH
    Adresa výrobce: Daimlerstr.23, 86368 Gersthofen, DE

    Název dovozce (distributora): HUDYsport a.s.
    Adresa dovozce (distributora): Bynovec 138, 40502 Děčín, CZ
    Email dovozce (distributora): info@hudy.cz