Deuter Fox 40 Emerald-titan

Vyprodáno
Kód produktu
DEUTER-36083-2404
Vaše cena (včetně DPH) 2 330 Kč
Varianta Emerald-titan
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Turistický batoh pro mladé cestovatelé.

Deuter Fox 40 je batoh pro mladé turisty s veškerým komfortem velkých batohů Deuter. Batoh Deuter Fox 40 je určen jak dětem tak i osobám s menší postavou (do 160 cm).

Vlastnosti:
- zádový systém Alpine Vari Quick
- polstrovaný bederní pás
- hrudní popruh s píšťalkou
- víko s kapsou na zip
- malá kapsa na cennosti
- poutka na cepíny a trekkingové hole
- kompatibilní s vodním rezervoárem

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceDeuter
Barvazelená
Objem40 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry68 x 30 x 24 cm
Hmotnost1300 g
MateriálDeuter-Super-Polytex/Deuter-Ballistic
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze (7)

Markéta P.30. 6. 2014
Výborná cena, příjemná obsluha, doporučuji!
Lenka 19. 6. 2014
Batoh jsem koupila pro devítiletého syna. Oceňuji možnost jednoduchého přestavění popruhů - batoh tak můžeme bez problémů nosit oba. Jsem spokojená.
Miroslav M.27. 12. 2013
není výběr barev
Jana P.23. 3. 2013
Zatím splňuje veškerá očekávání.
Vladimír S.23. 3. 2013
Kvalita
Jana 26. 9. 2012
výborný batoh, škoda jen, že vnitřní prostor není ve spodní části rozdělen
David G.02. 3. 2012
dobře

  O značce

  Firma Deuter je vůbec nejstarší značkou vyrábějící batohy. Firma byla založena Hansem Deuterem již roku 1898 v německém městě Augsburg - Oberhausen a na přelomu století zásobovala bavorskou poštu brašnami a pytli na dopisy. Od roku 1905 se pak také zaměřují na půjčování velkých stanů. Další rozvoj potom v roce 1910 přinesl výrobu prvních batohů, stanů, rozšíření výroby brašen a dalších doplňků, určených především pro armádní vybavení. Po první světové válce firma dále rostla, kromě rozšíření výroby na kožené batohy a brašny, začala vyrábět i kufry a celty, soustředila se dále na výrobu stanů, které půjčovala mimojiné i na Oktoberfest. První horolezecká výprava s batohy a dalším vybavením Deuter směřovala do Pamíru už roku 1928. Deuter zásoboval německé horolezce svým vybavením až do 70. let, než se trh rozrostl o další značky. Prvním opravdovým hitem se stal batoh Tauern, byl vyvinut již roku 1934 a na třicet let zcela ovládl horolezecké výpravy, použil ho i Hermann Buhl při prvovýstupu na Nanga Parbat (8,125 m) roku 1953. 

  Roku 1939 byly závody Deuter podřízeny totalitní německé moci a využity pro zbrojní průmysl. Po válce se pak firma snažila rychle se opět postavit na nohy a dále expandovat díky inovacím. Přelomové bylo zahájení výroby nylonových batohů roku 1968 a brzy se stal Deuter jedničkou na německém trhu batohů. Zásadní změnu přinesl i rok 1985, kdy Deuter získal patent na revoluční zádový systém Deuter Aircomfort, jenž se s určitými úpravami vyrábí dodnes. Roku 1988 pak Deuter do týmu přibral i zkušené horolezce a horské vůdce, kteří se od té doby podílí na vývoji nových funkčních batohů. Tento trend pokračuje i ve spolupráci s Německou asociací horských a lyžařských vůdců, kterou firma navázala roku 1997.

  Značného úspěchu firma dosáhla se svými cyklistickými batohy. V roce 1990 byla představena kolekce cyklobatohů se zádovým systémem Airstripes. O 15 let později firma vyvinula SHIELD System – jedná se o integrovaný chránič páteře, který nabízí větší bezpečí adrenalinovým nadšencům. Batohy Attack díky Shield systému pyšní zlatou medailí za inovační přístup v soutěži Eurobike. V roce 2006 Deuter přišel s dalším vylepšením, a to systémem SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter se zkratkou SL jsou speciálně tvarované pro dámy.

  Dnes se firma již velmi rozrostla – své zastoupení má ve 45 zemích. Deuter se řadí do TOP 5 prodejců batohů na světě. Díky neustálým inovacím jsou kvalitní batohy Deuter skvělou volbou pro milovníky aktivního života.  Deuter je členem skupiny Bluesign, která zaručuje udržitelnou výrobu textilních výrobků v souladu s přírodou a s respektem k lidem

  Velmi oblíbené jsou multifunkční batohy Freerider, pohodlné a flexibilní batohy Futura, krosny ACT Lite s opravdu velkým úložným prostorem, praktické ledvinky nebo batohy na notebook Giga.

  V naší Poradně se dovíte specifika jednotlivých zádových systémů Deuter.

  Stránky značky v češtině: http://batohy-deuter.cz/

  Oficiální stránky výrobce: https://www.deuter.com/