Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

CamelBak Rain Cover M.U.L.E

Vyprodáno
Kód produktu
CAMELBAK-90692
Vaše cena (včetně DPH) 529 Kč
Varianta
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

CAMELBAK Rain Cover je nepromokavá pláštěnka, která ochrání Váš batoh před vlhkým počasím.

Velmi lehká, skladná a spolehlivá pláštěnka na batoh, která ochrání jeho vnitřek před vlkostí i deštěm. Obsahuje tři snadno manipulovatelné úchytné prvky a jistící systém, aby pláštěnka dobře doléhala k batohu a nesklouzla. Výhodnou žluté barvy je její viditelnost, což oceníte jak na silnici, tak i případně pro účely signalizace v kritických situacích.

- vhodná pro batohy MULE
- výrazná barva pro dobrou viditelnost i za šera
- snadné a spolehlivé uchycení na batoh

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceCamelbak
Barvažlutá
MateriálVýrobce neuvádí
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze (1)

5 z 5
(1 recenzí)
5 *
100%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
  1 uživatelských recenzí

  O značce

  Camelbak je americká firma, která na trhu působí více než 20 let.Tehdy přišli s originálním nápadem spojit batoh a rezervoár na vodu. Zpočátku byly Camelbaky oblíbené zejména mezi bikery a motokrosaři, ale dnes již tyto batohy využívají téměř všichni, kteří se pohybují v technicky náročném terénu, kde potřebují rychle a snadno doplňovat tekutiny. Konečně je možné věnovat svou pozornost náročné jízdě nebo různým překážkám, a přitom mít pocit nepřetržitého přístupu k vodě či jiné tekutině. Pokud je tělo dostatečně hydratováno, dostaví se zlepšení výkonu, snížíte únavu a urazíte mnohem větší vzdálenost. Proto bychom neměli nikdy zapomínat na dostatek tekutin při každém výletu či větší túře, ať už na kole nebo pěšky.

  Firma Camelbak se může pyšnit mnoha úspěchy. Pomohla horolezcům při zdolávání Everestu. Byla součástí mírových misí, kde jejich výrobky pomáhaly příslušníkům námořní pěchoty. Zapomenout také nelze na kosmonauty, kteří i s pomocí Camelbaku budují vesmírné stanice. Uplatnění produktů této firmy je vskutku "extrémní". Camelbak využívá prvotřídní materiál a zaujme především technickým řešením výrobků. Hlavně díky tomu, že se snaží o neustálé inovace, je firma dlouhodobě na špici mezi podobně zaměřenými výrobci.

  Kategorie