Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využijte kupón FEBR5 a získejte slevu 5 % na vše. Platí do 25. 2. 2024 na nezlevněné produkty.

CamelBak Eddy 0,75l

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
CAMELBAK-E5335600
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Velmi odolná láhev na vodu s patentovaným ventilem Big Bite.


Bojujte proti žízni se stylovými a pestrobarevnými láhvemi CamelBak Eddy! Patentovaný ventil Big Bite, který je vysoce odolný, zároveň umožňuje rychlejší průtok tekutiny během pití. Není vůbec nutné láhev jakkoliv naklánět, zkrátka jen narovnáte skusový ventil a pijete! Design láhve je navržen tak, aby přesně padla do ruky i do běžných držáků na láhve. Uzávěr s brčkem také snadno přemístíte do jiných láhví.

- vysoce odolný materiál
- snadné plnění díky širokému vstupnímu otvoru
- všechny součásti lze mýt v myčce na nádobí
- 100% bez BPA, BPS a BPF
- skusový ventil ze 100% lékařského silikonu
- doporučujeme nepoužívat slazené a sycené nápoje (může dojít k přenosu chutí a pachů na picí slámku)
- možnost dokoupit náhradní součástky (slámka, skusový ventil apod.)

Rady k čištění:
Všechny součásti lze čistit buď v myčce na nádobí, nebo ručně. Sundejte skusový ventil a odeberte slámku. Na slámku, v případě nutnosti, používejte pouze jemný štěteček na čištění. Láhev lze vyčistit i speciálním kartáčem na láhve. Pokud nestačí pouhé omytí teplou vodou, lze přidat trochu saponátu nebo jiného šetrného čistícího prostředku. Následně zašroubujete láhev, zatřesete a necháte 15 minut působit. Poté láhev znovu propláchněte, nyní už jen čistou vodou, opět láhev rozeberte a nechejte ji zcela vyschnout před opětovným sestavením. Láhev se nevyvařuje!

K tomuto produktu jsme pro vás připravili RECENZI.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceCamelbak
Objem0,75 l
Rozměry25,5 x 9 x 8 cm
Hmotnost153 g
Záruka2 roky

Recenze (5)

4.8 z 5
(5 recenzí)
5 *
80%
4 *
20%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
  5 uživatelských recenzí

  O značce

  Camelbak je americká firma, která na trhu působí více než 20 let.Tehdy přišli s originálním nápadem spojit batoh a rezervoár na vodu. Zpočátku byly Camelbaky oblíbené zejména mezi bikery a motokrosaři, ale dnes již tyto batohy využívají téměř všichni, kteří se pohybují v technicky náročném terénu, kde potřebují rychle a snadno doplňovat tekutiny. Konečně je možné věnovat svou pozornost náročné jízdě nebo různým překážkám, a přitom mít pocit nepřetržitého přístupu k vodě či jiné tekutině. Pokud je tělo dostatečně hydratováno, dostaví se zlepšení výkonu, snížíte únavu a urazíte mnohem větší vzdálenost. Proto bychom neměli nikdy zapomínat na dostatek tekutin při každém výletu či větší túře, ať už na kole nebo pěšky.

  Firma Camelbak se může pyšnit mnoha úspěchy. Pomohla horolezcům při zdolávání Everestu. Byla součástí mírových misí, kde jejich výrobky pomáhaly příslušníkům námořní pěchoty. Zapomenout také nelze na kosmonauty, kteří i s pomocí Camelbaku budují vesmírné stanice. Uplatnění produktů této firmy je vskutku "extrémní". Camelbak využívá prvotřídní materiál a zaujme především technickým řešením výrobků. Hlavně díky tomu, že se snaží o neustálé inovace, je firma dlouhodobě na špici mezi podobně zaměřenými výrobci.

  Kategorie

  Produkt se nachází v:

  Související články