Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

CamelBak 11 StoAway Black 2l

Vyprodáno
Kód produktu
CAMELBAK-SA61751
Vaše cena (včetně DPH) 1 039 Kč
Varianta Black
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

CAMELBAK 11 StoAway black je tepelně izolovaný vodní rezervoár vhodný do batohů, které jsou kompatibilní s vodním vakem. Rezervoár je vhodný především na zimní sporty, tekutina díky izolaci nezamrzá. V létě potom izolace drží požadovanou nižší teplotu vody.

- neoprénová izolace vaku, hadičky i náustku
- rozšířený otvor pro snadné doplnění tekutiny
- systémem Quick Link a packami, které drží tvar při vysoušení
- odlehčená konstrukce
- objem 2 l

Doporučení k údržbě i užívání:
Rezervoár by měl být vyčištěn a usušen po každém použití, obzvlášť pokud pijete něco jiného než vodu. Pokud se začne objevovat plíseň, použijte horkou vodu a dvě lžíce pečící sody - naplňte vak, zatřeste, nechejte směs klesnout hadičkou. Nechejte působit půl hodiny. Umyjte horkou vodou a jemným mýdlem a dejte zcela vysušit. Ideálním pomocníkem k čištění i osvěžení vody v rezervoáru je citrónová šťáva z čerstvých citrónů. Kyseliny nejen ochutí vodu, ale zároveň čistí váš vak!

Nejlepší způsob, jak zachovat vak čistý (a bez bakterií) i po dlouhé období, kdy ho nechcete používat, je vypustit z rezervoáru veškerou vodu a poté ho uložit do mrazáku. Zní to možná šíleně, ale funguje to!

Pokud chcete ve vaku udržet požadovanou teplotu, nejlépe toho docílíte tím, že po napití fouknete tekutinu zpět do rezervoáru.
Pokud nechcete, aby vám voda ve vaku šplouchala, jednoduše ho po naplnění otočte vzhůru nohama a vysajte z něj přebytečný vzduch. Nedávejte do vaku alkohol! (Ale pokud to uděláte, ujistěte se, že je uzávěr dobře dotažen - alkohol vykazuje nižší povrchové napětí, a tak je zde větší pravděpodobnost toho, že proteče skrz špatně utažený uzávěr.)

Jestli rádi chodíte na dlouhé procházky se svým čtyřnohým mazlíčkem, můžete i jemu dopřát potěšení z neustálého příjmu tekutin - stačí když jednoduše podržíte a stlačíte prsty ventilek!

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceCamelbak
Barvačerná
Objem2 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry20 x 14 x 14 cm
Hmotnost320 g
MateriálPolyester
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze (5)

5 z 5
(5 recenzí)
5 *
100%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
  5 uživatelských recenzí

  O značce

  Camelbak je americká firma, která na trhu působí více než 20 let.Tehdy přišli s originálním nápadem spojit batoh a rezervoár na vodu. Zpočátku byly Camelbaky oblíbené zejména mezi bikery a motokrosaři, ale dnes již tyto batohy využívají téměř všichni, kteří se pohybují v technicky náročném terénu, kde potřebují rychle a snadno doplňovat tekutiny. Konečně je možné věnovat svou pozornost náročné jízdě nebo různým překážkám, a přitom mít pocit nepřetržitého přístupu k vodě či jiné tekutině. Pokud je tělo dostatečně hydratováno, dostaví se zlepšení výkonu, snížíte únavu a urazíte mnohem větší vzdálenost. Proto bychom neměli nikdy zapomínat na dostatek tekutin při každém výletu či větší túře, ať už na kole nebo pěšky.

  Firma Camelbak se může pyšnit mnoha úspěchy. Pomohla horolezcům při zdolávání Everestu. Byla součástí mírových misí, kde jejich výrobky pomáhaly příslušníkům námořní pěchoty. Zapomenout také nelze na kosmonauty, kteří i s pomocí Camelbaku budují vesmírné stanice. Uplatnění produktů této firmy je vskutku "extrémní". Camelbak využívá prvotřídní materiál a zaujme především technickým řešením výrobků. Hlavně díky tomu, že se snaží o neustálé inovace, je firma dlouhodobě na špici mezi podobně zaměřenými výrobci.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: