Beagles Originals Bottle Set Black

Vyprodáno
Kód produktu
BEAGLES-21400001
Vaše cena (včetně DPH) 207 Kč
Varianta Black
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Užitečná cestovní sada kosmetických lahviček.


Se sadou lahviček budete při cestování letadlem zase o krok napřed. Sada odpovídá požadavkům leteckých společností na převoz tekutin, takže své tekuté kosmetické přípravky můžete vézt s sebou v příručním zavazadle.

 • dvě lahvičky se šroubovacím uzávěrem
 • lahvička s pumpičkovým dávkovačem
 • dvě lahvičky se sprejovým dávkovačem
 • dvě mističky se šroubovacím uzávěrem
 • pipeta a trychtýř pro snadné přelívání

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceBeagles
Barvačerná
Rozměry13 x 20 x 4,5 cm
MateriálNylon, polyester
RFID ochrana karetNe
Hmotnost130 g
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Kořeny brandu Dugros, ze kterého pochází i podznačka Beagles, jsou založeny v malé vesničce Oud-Beijerland v jižním Holandsku. Roku 1953 se zde v malé továrně rozjela výroba a prodej koženého zboží vysoké kvality. Zakladatel značky Dugros Bas Duifhuizen, se roku 1969 narodil mezi batohy, taškami a dalším koženým zbožím, které tehdy vyráběl jeho otec. Nějakou dobu se Bas živil prodejem kožených výrobků na trzích, v roce 1999 se rozhodl posunout dál, a proto založil značku pro výrobu koženého zboží – Dugros.

  V roce 2008 byla v indické Kalkatě otevřena továrna Dugros, díky níž firma získala lepší a větší kontrolu nad zpracováním a kvalitou svého zboží. 

  V roce 2017 byl spuštěn e-shop značky a její sortiment se zpřístupnil širší základně zákazníků.

  Vzhledem k tomu, že se trendy v módním průmyslu neustále mění a doba je rychlá, hledají designéři Dugros inspiraci po celém světě. Jejich návrhy se soustřeďují v hlavním sídle firmy v Nizozemí, kde se vyvíjí i konečná podoba zboží a odkud se vypracované modely kabelek, tašek, peněženek a batohů předávají továrnám na výrobu. Vzniká tak perfektní produkt připravený pro koncového zákazníka.

  Značka Beagles je stejná jako plemeno psů, od něhož je odvozen její název. Stejně jako angličtí beaglové jsou výrobky určené do společnosti a vyznačují se vyváženým, neagresivním charakterem. Značka Beagles si zakládá na tom, že má v portfoliu něco pro každého. Atraktivní poměr cena – výkon – kvalita předurčuje produkty Beagles k všestrannému každodennímu použití.

  V kolekci Beagles neočekávejte výrazné barvy ani výstřední střihy, protože ty zkrátky nejsou doménou beagla.

  Oficiální stránky výrobce: https://www.dugros.com/en/brand-beagles/

  Kategorie

  Produkt se nachází v: