Využijte kupón FEBR5 a získejte slevu 5 % na vše. Platí do 25. 2. 2024 na nezlevněné produkty.

Vaude Sun Raincover Combination Shuttle orange

Vyprodáno
Kód produktu
VAUDE-119032270
Vaše cena (včetně DPH) 910 Kč
Varianta Orange
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Pláštěnka nebo sluneční clona nad dítě na sedačku Vaude Shuttle.

Jak název napovídá, Sun-Raincover-Combination Shuttle můžete využít jako sluneční clonu nebo pláštěnku, která ukryje malé cestující před slunečním svitem či deštěm.

- SPF 50

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceVaude
Barvaoranžová
Rozměryvýrobce neuvádí
Materiál190 T Polyurethane
RFID ochrana karetNe
Hmotnost220 g
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

    O značce

    Společnost Vaude byla založena v roce 1974 v německých Alpách. Dnes má značka Vaude zastoupení po celém světě, a to ve více než 40 zemích. Vaude patří mezi lídry v oblasti výroby a distribuce sportovního vybavení - od oblečení po batohy. Provedení a zpracování všech batohů a brašen Vaude je na té nejvyšší úrovni kvality. Vaude je členem skupiny Bluesign, která zaručuje udržitelnou výrobu textilních výrobků v souladu s přírodou a s respektem k lidem. Důraz na ekologii a společenskou zodpovědnost je ústředním bodem filosofie této značky.

    Díky našemu eshopu máte nyní možnost prohlédnout si a případně i zakoupit kterýkoli batohbrašnu nebo tašku Vaude. Doporučujeme cyklobatohy z řady Bike Alpine, které patří mezi ty nejoblíbenější. Studenti ocení kvalitní brašny na notebook - za zmínku rozhodně stojí řada brašen Rom, které jsou dostupné v celé řadě barevných variant. Také pro Vaše ratolesti můžete objednat veselý batůžek. Dětské batohy jsou dostupné v nejrůznějších provedeních - modely PuckAyla či Minnie si vaše ratolesti ihned zamilují.

    Kategorie