Titan Prior 4w L Smart Skin

Vyprodáno
Kód produktu
TITAN-70050400
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 5 let
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Exkluzivní skořepinový kufr na čtyřech kolečkách s unikátním rámem, inovativním systémem zavírání a hrubou povrchovou úpravou.

Zahajte novou éru cestování s robustním a extrémně lehkým kufrem nové generace, který vám pomůže vypořádat se s nejnáročnějšími výzvami! Titan Prior s pevným rámem a patentovaným systémem uzavírání na tři dvojité klapky umístěné na horní, spodní a boční hraně kufru výborně těsní a zajistí neporazitelnou odolnost i maximální bezpečí během pracovních cest i rodinných dovolených. Stylové tělo kufru s elegantním žebrováním je navíc zhotoveno z celistvého kusu špičkového polykarbonátu. Dejte přednost luxusnímu zpracování, prvotřídnímu vzhledu i inovacím s puncem zaručené německé kvality a smyslem pro detaily. Chcete-li cestovat pohodlně s pocitem bezpečí a radosti z lehkosti, pak je Titan Prior tou nejlepší volbou!

- superlehký materiál Senolite®
- odolný rám vyrobený ze směsi ABS a polykarbonátu vydrží i extrémní zátěž půl tuny
- hrubá povrchová úprava Smart Skin pro větší odolnost proti nárazům
- patentovaný intuitivní systém uzavírání se třemi ergonomickými klapkami a integrovaným TSA zámkem pro bezpečné a pohodlné cestování do USA, Kanady a Velké Británie
- čtyři velká a odolná dvoukolečka otočná o 360° pro snadnou manipulaci a perfektní stabilitu
- odlehčená teleskopická rukojeť s aretací
- gumová obruba zabraňující zatékání vody při dešti
- oddělená přihrádka na špinavé prádlo
- dva odnímatelné balicí panely pro rychlé a přehledné sbalení všech věcí
- kompresní popruhy v obou částech kufru
- jemná podšívka z elektrostatického polyamidu nezapáchá a snadno se udržuje vodou a mýdlem
- ekologicky šetrný produkt navržený a vyrobený přímo v Německu (odpadá nutnost dovážet, čímž se snižují emise a dopad na životní prostředí)
- prodloužená pětiletá záruka

Senolite®
Exkluzivně navržený polykarbonát pro Titan Prior má unikátní strukturu tvořenou bublinkami unikajícími při nástřiku. Díky tomuto speciálnímu postupu výroby je tento materiál o 20 % lehčí než běžně používané polykarbonátové směsi. Senolite nevyžaduje náročnou údržbu, přesto si zachovává své výjimečné vlastnosti, stabilní tvar i vysokou odolnost, a to i v rozmezí extrémních teplot od -30°C do +115°C.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceTitan
Objem101 l
Velikost kufruVelký
ZamykáníTSA zámek
Počet koleček4 kolečka
ExpandérNe
Rozměry78 x 52 x 28 cm
Hmotnost4,3 kg
MateriálSenolite® polykarbonát
Záruka5 let

Recenze (1)

Ctirad B.26. 2. 2018
Krásný a funkční. V létě jsem ho po dlouhém výběru koupil pro sebe, nyní bez váhání i pro manželku...

  O značce

  Značka Titan byla založena roku 1983 v Německu. Díky vysoké funkčnosti a kvalitě i špičkovému designu se Titan brzy dostal na celosvětový trh a stal se jedním z jeho vedoucích představitelů. Firma dnes sídlí v Hamburku, odkud jejich cestovní kufry putují, kromě Evropy, také do Ameriky, Asie či Austrálie.

  Zavazadla Titan jsou podrobena náročnému testování kvality, díky němu jsou odolná a vydrží i ty nejnáročnější podmínky, jimž jsou během cestování vystavena. Další předností zavazadel je jejich opravdu nízká hmotnost, díky ní můžete mít při sobě vždy bez výčitek dostatek potřebných věcí. Odolná kolečka zajišťují velmi tichý pojezd.

  Model Titan X2 Flash se stal vlajkovou lodí značky. Objevil se dokonce i v amerických seriálech Teorie velkého třesku a Zoufalé manželky. Ceslosvětově proslulý moderní design této řady určuje nový směr designu světových cestovních zavazadel.

  Oficiální stránky výrobce: www.titan-bags.com

  Stránky značky v češtině: www.titan-kufry.cz