Thule Vea 25 l

Vyprodáno
Kód produktu
THULE-TVIR116
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Vysoce elegantní batoh na notebook, který je speciálně navržený na rychlé přesuny mezi prací a tělocvičnou.


Thule Vea nabízí 2 oddělené komory: zadní obsahuje polstrované kapsy na notebook a k tomu tablet, přihrádku na zápisník velikosti A4 a síťovanou kapsičku na drobnosti. Přední komora je pak určena na oblečení na trénink, které hravě oddělíte elastickou kapsou. Jak uskladnit špinavé boty? Vea 25 l má navíc spodní oddíl s vnějším přístupem speciálně pro ně. Pokud je však oddíl prázdný, můžete jej stáhnout provázkem a zvětšit tak prostor v přední komoře.

- polstrovaná kapsa na notebook do velikosti 15,6" (15" u MacBook®)
- kapsa na tablet do 10"
- láhev můžete upevnit do vnitřní kapsičky a už ji nikdy nebudete muset hledat na dně batohu
- síťovaná kapsa na všechny nezbytnosti – vstupní karty, toaletní potřeby nebo klíče od skříňky, které můžete zajistit karabinkou
- speciální spodní kapsa na boty
- vnější plyšem vystlaná kapsička na mobil nebo sluneční brýle
- polstrované ramenní popruhy
- polstrovaný zadní díl s kanálkem na odvod vzduchu
- reflexní prvky
- možnost upevnění cvičební podložky pod horní klopu

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceThule
Objem25 l
Kapsa na notebookAno
Velikost notebooku15,6"
Rozměr kapsy na NTB38,5 x 26,5 x 3,1 cm
Rozměry30 x 48 x 24 cm
Hmotnost1,18 kg
Materiálpolyester melange, 800D nylon
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Na trhu od roku 1942, švédká společnost Thule má širokou plejádu zkušeností, přesto zároveň nikdy neztratila svůj elán. Její ústřední hodnotou je aktivní život, a výrobky, které nabízí, jsou proto jak elegantní pro cesty po městě, tak dostatečně praktické pro pohyb v terénu.

  Thule se specializuje na přepravování různých druhů nákladů a vyrábí proto vše od batohů na notebooky a elektroniku, přes fotobrašny a cyklistické brašny, až po střešní autonosiče na lodě, lyže, snowboardy a kola.

  Důležitou fází vývoje produktů je intenzivní testování produktů, jejich výdrže, ale především bezpečnosti. Vše, co Thule vyšle do světa, proto daleko převyšuje normy ISO. Výrobky v těchto testech čelí pouštním vedrům, arktickým mrazům, vodě, pádům, nárazům i přetížení. A v neposlení řadě jsou testovány v podmínkách skutečného světa.

  Společnost Thule také usiluje o šetrnost k životnímu prostředí, a to skrze vhodný výběr materiálů a dlouhou životnost svých výrobků, snižování spotřeby energie při výrobě a vzvyšování využívání obnovitelných zdrojů, šetření vody, snižování odpadů a zvyšování jejich recyklovatelnosti.

  Veškeré výrobky značky Thule jsou vyrobeny se záměrem popdorovat aktivní rodiny, outdoorové nadšence a vášeň všech lidí, kteří chtějí svůj život prožívat naplno.