Využijte slevový kód HOT7 a získejte slevu 7 % na nezlevněné produkty. Platí do 3. 7. 2022.

Sea to Summit Guide TPU Waterproof

Vyprodáno
Kód produktu
SEATO-ACTPUSMARTPH
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Odolný obal na smartphone.

Jste outdooroví nadšenci a chcete mít svůj telefon vždy v suchu? Pouzdro z termoplastického polyuretanového materiálu jej dokonale ochrání před vlhkostí, prachem, či jinými nečistotami a vy tak budete mít jistotu, že váš smartphone bude neustále v bezpečí!

- velikost vhodná pro většinu telefonů
- svařené švy pro maximální pevnost a voděodolnost
- rolovatelný uzávěr
- materiál odolný vůči mechanickému poškození, UV záření a extrémnímu mrazu
- oka pro upevnění např. na kolo
- neobsahuje PVC

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceSea to Summit
Rozměry14,8 x 8,5 cm
MateriálTPU
RFID ochrana karetNe
Hmotnost27 g
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Láska k přírodě, horolezecká vášeň a jedno přátelství na život a na smrt – tři základní elementy, jež daly vzniknout dnes již velmi úspěšné značce Sea to Summit.

  A jak to celé začalo? Když se Tim Macartney Snape v roce 1984 chystal vystoupat na Everest, zamířil do skromného obchůdku svého přítele Rolanda Tysona. Ten se věnoval vlastnoruční výrobě outdoorového vybavení, neboť obliba tohoto druhu aktivit raketově stoupala a získala si i jeho srdce. Pro Tima se však rozhodl vyrobit něco speciálního. Vznikl tak velmi lehký, avšak naprosto spolehlivý batoh, do nějž se jeho přítel beznadějně zamiloval. O několik let později, v roce 1990, vyústilo toto nadšení ve spojení s praktickými zkušenostmi v založení společnosti Sea to Summit.

  Od tohoto okamžiku se změnilo mnohé – rodina zaměstnanců již dávno překročila hranici 50 členů, do detailu propracované produkty vítá s otevřenou náručí evropský i americký trh a výroba, design i technologie se neustále vyvíjí. Vášeň ke sportu a přírodě však zůstává.

  Pokud tedy hledáte outdoorové vybavení, které vás inspiruje, je spolehlivé a putování přírodou v jeho společnosti vás bude jednoduše bavit, batohy a tašky Sea to Summit jsou pro vás jako stvořené. Dobrý pocit z jejich koupi navíc umocní i sociální a environmentální zodpovědnost, kterou tato firma rozhodně nebere na lehkou váhu.