Salomon Soft flask 0,5 l

Vyprodáno
Kód produktu
SALOMON-L39390100
Vaše cena (včetně DPH) 550 Kč
Varianta Modrá
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Gelová láhev na nápoje o objemu 0,5 l.

Speciální měkká láhev Salomon Soft fast flask umožňuje kromě normálních tekutin pít i gelové nápoje. Čím více toho vypijete, tím více se stlačí, není tak třeba věnovat tolik energie sání. Obsahuje bezpečnostní ventil, který zabraňuje samovolnému úniku vody.

- lehká a skladná
- odolný materiál
- bezpečnostní ventil

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceSalomon
Barvamodrá
Objem0,5 l
MateriálPVC free • TPU (thermoplastic Polyurethane)
Rozměry25 x 9 x 3 cm
Hmotnost100 g
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  V místě zrození alpinismu, v srdci francouzských Alp v roce 1947 založil Francois Salomon poháněn vášní pro lyžování a zimní sporty značku Salomon. Společně se svým synem Georgem navrhli a zdokonalili první moderní vázání na lyže. Tím se začal psát příběh značky, která je světovým lídrem v oblasti zimních sportů a outdooru. Kromě lyží, vázání, obuvi, oblečení, lyžařský doplňků a věcí pro běh se také soustředí na výrobu batohů, které musí právě náročné podmínky při sportovních výkonech vydržet. Batohy Salomon jsou orientované na inovace, výkon a požitek ze sportu.

  Značka Salomon je globálně známá po celém světě, kde si našla již tisíce svých příznivců. V současné době se její produkty prodávají ve více než 160 zemích. Konverze nových myšlenek do praxe rozšiřuje možnosti využití a vytváří špičkové produkty, které umožňují svobodný pohyb v horském terénu. Tradice, inovace a profesionalita vytváří jednoduchý koncept, díky němuž budete moci čelit i těm největším horským výzvám. Horalé horalům, aneb špičkoví horalé z Annecy vytváří produkty pro jiné horaly tělem i duší.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: