Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Salomon Energy Belt Black

Vyprodáno
Kód produktu
SALOMON-L38254400
Vaše cena (včetně DPH) 1 350 Kč
Varianta Black
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Praktický opasek na dvě lahve pro běžce i běžkaře.

Opasek Salomon Energy Belt ocení díky její nízké hmotnosti především běžci, kteří potřebují mít u sebe to nejdůležitější. Na opasek připevníte dvě lahve, energy gely i osobní věci. Současně vás však nijak neomezuje u pohybu.

- úchyty na dvě láhve o objemu 200 ml
- elastický materiál
- nízká hmotnost
- reflexní prvky
- vysoce prodyšný, elastický materiál
- nastavitelná šířka opasku
- jedna vnější kapsa na zip
- úchyt na závodní číslo
- logo a grafika Salomon


Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceSalomon
Barvačerná
Objem400 ml
Kapsa na notebookNe
Rozměry45 x 8 cm
Hmotnost230 g
MateriálPolyester
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

    O značce

    V místě zrození alpinismu, ve městě Annecy v srdci francouzských Alp, založil v roce 1947 François Salomon rodinnou firmu Salomon. Poháněni vášní pro lyžování a zimní sporty společně se svým synem Georgem navrhli první lyžařskou botu a zdokonalili první moderní SNS vázání na lyže. Tím se začal psát příběh značky, která je v současnosti světovým lídrem v oblasti zimních sportů a outdooru. Kromě lyží, vázání, sportovní obuvi, oblečení, lyžařských doplňků a výbavy na běh se také soustředí na výrobu batohů a praktických doplňků včetně lahví a hydrovaků, které musí za všech okolností vydržet náročné podmínky při sportovních výkonech. Batohy Salomon jsou orientované na inovace, výkon a požitek ze sportu.

    Značka Salomon je známá po celém světě, kde si našla miliony svých příznivců. V současné době se její produkty prodávají ve více než 160 zemích. Přetvoření nových myšlenek do praxe rozšiřuje možnosti využití špičkových produktů, které umožňují svobodný pohyb, a díky tomu i dosažení těch nejlepších výsledků nejen v horském terénu. Tradice, inovace a profesionalita už více než 75 let vytváří jednoduchý koncept, díky němuž můžete i vy s chutí čelit těm největším osobním sportovním výzvám. Tradice a moderní přístup s důrazem na výkon – to je značka Salomon.

    Kategorie