Salewa Traveller Alu Bottle 1 l

Vyprodáno
Kód produktu
SALEWA-2320
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Mimořádně odolná a spolehlivá aluminiová láhev o objemu 1 litr.

Salewa Traveller Alu Bottle disponuje především kvalitně těsnícím úzávěrem, nízkou hmotností a praktickou velikostí. Proto je ideálním společníkem na výlety do přírody, cykloturistiku či náročnější výšlapy v horách.

- láhev je pouze jednostěnná, nejedná se o termosku, proto je potřeba s ní manipulovat opatrně kdykoli v ní přenášíte horký nápoj

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceSalewa
Objem1 l
Materiálhliník
Hmotnost145 g
Záruka2 roky

Recenze (1)

Mirka S.10. 7. 2017
Perfektni

  O značce

  Když v roce 1935 Josef Liebhart zakládal Salewu jako podnik zaměřený primárně na jezdecká sedla a jiné kožedělné výrobky, jen stěží mohl tušit, že se z jeho malé mnichovské firmy stane celosvětově známá outdoorová značka.

  V začátcích se výroba soustředila hlavně na batohy, fotbalové míče a brašny na motocykly, ale později se zaměřila i na horolezecké vybavení. Tyto produkty byly vyvíjeny v úzké spolupráci s horolezci a testovány přímo na expedicích, takže jejich kvalita byla prověřena ještě dříve, než se dostaly k samotným zákazníkům. S počátkem nového tisíciletí se firemní strategie zaměřila na výrobu odlehčených produktů, které se zároveň vyznačují vysokou odolností i ve ztížených klimatických podmínkách. Mimo to byl rozšířen sortiment o nabídku turistické sportovní obuvi.

  V současnosti se jedná o zavedenou značku s dlouholetou tradicí, která určitě není bezvýznamným hráčem v odvětví outdoorového vybavení. Výrobky Salewa se vyznačují kvalitním zpracováním a vysokou odolností a jistě naplní očekávání i nejnáročnějších zákazníků. Sortiment zahrnuje širokou škálu expedičních a lezeckých batohů, dále batohy vhodné do města či na kolo a v neposlední řadě i další turistické vybavení jako stany a spací pytle.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: