Salewa First Aid Kit Hike

Vyprodáno
Kód produktu
SALEWA-2377-1608
Vaše cena (včetně DPH) 680 Kč
Varianta Dark red
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Malá a plně vybavená lékárnička vhodná na výpravy do hor a výlety do přírody.

Vyražte na výlet do přírody a bez obav si užijte pobyt na čerstvém vzduchu! S praktickým společníkem v podobě vybavené lékárničky Salewa First Aid Kit Hike budete mít s sebou základní lékařskou výbavu na ošetření drobných zranění a odřenin. Lékárnička je lehká a skladná, vejde se pohodlně do batohu i tašky přes rameno. V případě potřeby tak bude vždycky po ruce. Praktický a odolný obal navíc zajistí, že zdravotní materiál nebude vystaven znečištění, vlhkosti ani poškození.

- ochranná folie 210 x 160 cm
- čtyři páry sterilních rukavic velikosti L
- kompresní náplast 10 x 10 cm
- dvě sady náplastí ve čtyřech velikostech
- sterilní obvaz
- elastický obvaz 4m x 4 cm
- náplast 5m x 1,25 cm
- kapesní nožík

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceSalewa
Barvačervená
Rozměry11 x 9 x 4 cm
Materiál100% Polyamid
RFID ochrana karetNe
Hmotnost130 g
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Když v roce 1935 Josef Liebhart zakládal Salewu jako podnik zaměřený primárně na jezdecká sedla a jiné kožedělné výrobky, jen stěží mohl tušit, že se z jeho malé mnichovské firmy stane celosvětově známá outdoorová značka.

  V začátcích se výroba soustředila hlavně na batohy, fotbalové míče a brašny na motocykly, ale později se zaměřila i na horolezecké vybavení. Tyto produkty byly vyvíjeny v úzké spolupráci s horolezci a testovány přímo na expedicích, takže jejich kvalita byla prověřena ještě dříve, než se dostaly k samotným zákazníkům. S počátkem nového tisíciletí se firemní strategie zaměřila na výrobu odlehčených produktů, které se zároveň vyznačují vysokou odolností i ve ztížených klimatických podmínkách. Mimo to byl rozšířen sortiment o nabídku turistické sportovní obuvi.

  V současnosti se jedná o zavedenou značku s dlouholetou tradicí, která určitě není bezvýznamným hráčem v odvětví outdoorového vybavení. Výrobky Salewa se vyznačují kvalitním zpracováním a vysokou odolností a jistě naplní očekávání i nejnáročnějších zákazníků. Sortiment zahrnuje širokou škálu expedičních a lezeckých batohů, dále batohy vhodné do města či na kolo a v neposlední řadě i další turistické vybavení jako stany a spací pytle.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: