Využijte kupón FEBR5 a získejte slevu 5 % na vše. Platí do 25. 2. 2024 na nezlevněné produkty.

Osprey Ariel 65 Women´s Deep sea blue

Vyprodáno
Kód produktu
OSP-2103012401WM
Vaše cena (včetně DPH) 6 490 Kč
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Špičkový dámský turistický batoh.

Dámský turistický batoh Osprey Ariel poskytuje i na delších trecích dostatečný komfort. A to díky tepelně tvarovatelnému bedernímu pásu a zádovému systému AirScape™. Sportovci také ocení popruhy pro uchycení lana nebo helmy a poutka na cepíny.

- pre-curved IsoForm™ CM polstrovaný bederní pás
- prostor na helmu
- víko batohu lze nosit samostatně jako ledvinku
- přední vstup do hlavní komory
- kapsa na vodní rezervoár
- StraightJacket™ přední kompresní popruhy pro zmenšení objemu
- úchyty na cepíny, teleskopické hole, stan, lyže atd...
- zádový systém AirScape™
- vhodný pro výšku nad 170 cm (velikost M)

Zádový systém AirScape™ tvoří dvě hliníkové tyče, které jsou každá po jedné straně batohu. Pomáhají tak k rovnoměrnému rozložení váhy nákladu na zádech. Zádový panel je polstrovaný, a navíc opatřený vypnutou síťovinou, díky čemuž může vzduch volně proudit kolem zad

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceOsprey
Barvamodrá
Objem65 L
Kapsa na notebookNe
Rozměry90 x 36 x 32 cm
Hmotnost2,28 kg
Nosnost28 kg
Materiál420HD Nylon, 210D Nylon, Mesh
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze (1)

4 z 5
(1 recenzí)
5 *
0%
4 *
100%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
  1 uživatelských recenzí

  O značce

  Značka Osprey byla založena v roce 1974 v Santa Cruz v Kalifornii. Založil ji tehdy mladý podnikatel Mike Pfotenhauer. Mike se v mládí hodně věnoval turismu ve svém domovském státě Oregon. S bratry a otcem potřebovali při svých výšlapech kvalitní vybavení. Zájem o batohy s věkem stále rostl a s pomocí své matky se je dokonce naučil šít. Ve věku 16 let vytvořil svůj první batoh. Mike nejdřív otevřel prodejnu v přední části svého pronajatého domu. V roce 1987 Osprey začal prodávat batohy velkoobchodům a Mike přenesl šití na sedm nebo osm zaměstnanců, zatímco sám se zaměřil na design.

  Dnes společnost Osprey vlastní mnoho výrobních hal ve Vietnamu, kde je koncentrována hlavní výroba, a kam přesídlil také zakladatel firmy, aby byl blíž výrobnímu procesu a zajistil tak požadovanou kvalitu. V sortimentu značky Osprey jsou hlavně batohy různých velikostí a barevných kombinací. Zaměřují se na outdoorové, turistické a cyklistické batohy. Batohy Osprey jsou nejen funkční, ale také ekologické. Výrobce zaručuje vysokou odolnost batohů, nenaleznete v nich žádné PVC ani BPA a snaží se zajistit co nejvyšší šetrnost při výrobě.

  Batohy Osprey jsou unikátní celou řadou vychytávek, jako příklad uveďme Custom Molding System, což je tepelně formovatelný bederní pás pro zvýšení komfortu při nošení batohu.

  Kategorie