Nalgene On The Go 0,7 l Grey

Vyprodáno
Kód produktu
NALGENE-2590-8024
Vaše cena (včetně DPH) 199 Kč
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Odolná láhev s odklápěcím uzávěrem.

Jste stále na cestách a nemáte čas ztrácet čas? Láhev On The Go má snadné otvírání ovladatelné jednou rukou, skvěle pasuje do většiny držáku v autě i na kole, a umožní vám tak pohodlně hlídat pitný režim, i když jste neustále v pohybu.

- odolná proti nárazům
- neabsorbuje pachy a barviva
- snadno se otevírá a skvěle těsní
- bez problémů zvládá teploty od -40°C do 100°C
- láhev lze mýt v myčce nádobí
- BPA Free

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceNalgene
Barvašedá
Objem0,7 l
MateriálEastman Tritan™ - BPA Free
Rozměryvýrobce neuvádí
Hmotnost121 g
Záruka2 roky

Recenze (3)

Jana 21. 9. 2021
Ze začátku šla těžko otevřít ,teď v pohodě ,dobře těsní .????
Ludmila S.12. 12. 2017
vánoční dárek
Petra M.12. 12. 2017
Dobrý den,láhev vypadá na pohled hezky, žádné zbytečné záhyby,ale mám velký problém otevřít uzávěr,povedlo se mi to 2x.,po usilovném snažení,pak už se mi to nepovedlo, měl to být dárek, jsem zklamaná.

  O značce

  Historie legendárních lahví značky Nalgene se začala psát již v roce 1949 v New Yorku. Tým profesionálů se nejprve zabýval výrobou nádob, které sloužily jako vybavení laboratoří, ale ty menší z nich si vědci natolik oblíbili, že je začali používat i pro osobní účely. O proslavení lahví Nalgene se pak v 70. letech postarali skauti, kteří je začali hojně využívat při svých výpravách. Zjistili totiž, že jsou perfektní pro skladování všemožných nezbytností - od rozpustných nápojů, přes jídlo až po šampony. A tak se zrodil nápad začít s výrobou nové řady campingového vybavení vysoké kvality.

  Nalgene se svými produkty snaží jak vyhovět individuálním potřebám a životnímu stylu zákazníků, tak i respektovat a ochraňovat přírodu a životní prostředí. Své produkty vyrábí zásadně bez škodlivého Bisfenolu A (BPA), který se běžně nachází například v PET lahvích a postupně se uvolňuje do nápoje. BPA může narušovat funkci hormonů, je ale spojován i se vznikem rakoviny či cukrovky. Nebezpečný je zejména pro malé děti.

  Velký důraz je také kladen na odolnost výrobků Nalgene. Silné nárazy, ani nízké či naopak vysoké teploty, tedy nejsou důvodem k obavám. Lahve také zpravidla neabsorbují chutě a barviva, takže si svůj nápoj můžete opravdu vychutnat.

  Pokud byste chtěli svou lahev Nalgene dovést k dokonalosti, pořiďte ji slušivý obleček. V nabídce je několik neoprenových obalů, které zajistí, že si váš nápoj udrží požadovanou teplotu mnohem déle.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: