Nalgene On the Fly Kids 0,35 l Purple/ Iguana

Vyprodáno
Kód produktu
NALGENE-1263-0012
Vaše cena (včetně DPH) 269 Kč
Varianta Purple/Iguana
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Dětská lahev na vodu se snadno ovladatelným uzávěrem.

Hledáte způsob, jak své děti naučit pravidelně pít? S dětskou láhví On the Fly to půjde zase o něco snadněji. Lehce se zavírá, má nápaditý design a je dostatečně odolná. Děti ji tak budou rády nosit do školy, na výlety i pravidelné sportovní aktivity.

- odolná proti nárazům
- neabsorbuje pachy
- snadno ovladatelné zavírání, které je ale naprosto spolehlivé
- široké hrdlo pro snadné plnění i čištění
- zdravotně nezávadný materiál - BPA Free

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceNalgene
Barvafialová
Objem0,35 l
MateriálBPA Free
Rozměry18,4 x 7 cm
Hmotnost116 g
Záruka2 roky

Recenze (2)

Eva J.04. 7. 2017
Jde dobře otevřít i dítěti s drobným vzrůstem "křehké" konstituce a přesto odolná samovolnému otevření v aktovce. Vleze se do boční kapsy, i na zip. Objem dostačuje - voda se doplní snadno... Průhledná - jsou dobře vidět nečistoty, ev. plíseň, samozřejmě BPAfree... Za odklopitelné víko se dá zaháknout karabina či úchyt s karabinou. Janáčová
Renata H.25. 5. 2017
: )

  O značce

  Historie legendárních lahví značky Nalgene se začala psát již v roce 1949 v New Yorku. Tým profesionálů se nejprve zabýval výrobou nádob, které sloužily jako vybavení laboratoří, ale ty menší z nich si vědci natolik oblíbili, že je začali používat i pro osobní účely. O proslavení lahví Nalgene se pak v 70. letech postarali skauti, kteří je začali hojně využívat při svých výpravách. Zjistili totiž, že jsou perfektní pro skladování všemožných nezbytností - od rozpustných nápojů, přes jídlo až po šampony. A tak se zrodil nápad začít s výrobou nové řady campingového vybavení vysoké kvality.

  Nalgene se svými produkty snaží jak vyhovět individuálním potřebám a životnímu stylu zákazníků, tak i respektovat a ochraňovat přírodu a životní prostředí. Své produkty vyrábí zásadně bez škodlivého Bisfenolu A (BPA), který se běžně nachází například v PET lahvích a postupně se uvolňuje do nápoje. BPA může narušovat funkci hormonů, je ale spojován i se vznikem rakoviny či cukrovky. Nebezpečný je zejména pro malé děti.

  Velký důraz je také kladen na odolnost výrobků Nalgene. Silné nárazy, ani nízké či naopak vysoké teploty, tedy nejsou důvodem k obavám. Lahve také zpravidla neabsorbují chutě a barviva, takže si svůj nápoj můžete opravdu vychutnat.

  Pokud byste chtěli svou lahev Nalgene dovést k dokonalosti, pořiďte ji slušivý obleček. V nabídce je několik neoprenových obalů, které zajistí, že si váš nápoj udrží požadovanou teplotu mnohem déle.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: