Nalgene MiniGrip Pink/ black

Vyprodáno
Kód produktu
NALGENE-2595-7012
Vaše cena (včetně DPH) 269 Kč
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Menší láhev s praktickým uzávěrem.

MiniGrip je láhev vhodná pro každodenní použití, na kterou se můžete opravdu spolehnout. Její objem i uzávěr, jenž přispívá k udržení čistoty, z ní dělá láhev ideální pro vaše děti.

- odolná proti nárazům
- neabsorbuje pachy a zabarvení
- možnost mýt v myčce
- BPA Free

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceNalgene
Barvarůžová
Objem0,35 l
MateriálEastman Tritan™ - BPA Free
Rozměryvýrobce neuvádí
Hmotnostvýrobce neuvádí
Záruka2 roky

Recenze (1)

Jana S.04. 8. 2018
Víčko bylo poškozené, poškrábané. Dá se sundat a používat bez něj.

  O značce

  Historie legendárních lahví značky Nalgene se začala psát již v roce 1949 v New Yorku. Tým profesionálů se nejprve zabýval výrobou nádob, které sloužily jako vybavení laboratoří, ale ty menší z nich si vědci natolik oblíbili, že je začali používat i pro osobní účely. O proslavení lahví Nalgene se pak v 70. letech postarali skauti, kteří je začali hojně využívat při svých výpravách. Zjistili totiž, že jsou perfektní pro skladování všemožných nezbytností - od rozpustných nápojů, přes jídlo až po šampony. A tak se zrodil nápad začít s výrobou nové řady campingového vybavení vysoké kvality.

  Nalgene se svými produkty snaží jak vyhovět individuálním potřebám a životnímu stylu zákazníků, tak i respektovat a ochraňovat přírodu a životní prostředí. Své produkty vyrábí zásadně bez škodlivého Bisfenolu A (BPA), který se běžně nachází například v PET lahvích a postupně se uvolňuje do nápoje. BPA může narušovat funkci hormonů, je ale spojován i se vznikem rakoviny či cukrovky. Nebezpečný je zejména pro malé děti.

  Velký důraz je také kladen na odolnost výrobků Nalgene. Silné nárazy, ani nízké či naopak vysoké teploty, tedy nejsou důvodem k obavám. Lahve také zpravidla neabsorbují chutě a barviva, takže si svůj nápoj můžete opravdu vychutnat.

  Pokud byste chtěli svou lahev Nalgene dovést k dokonalosti, pořiďte ji slušivý obleček. V nabídce je několik neoprenových obalů, které zajistí, že si váš nápoj udrží požadovanou teplotu mnohem déle.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: