Nalgene Grip´n Gulp Kids 0,35 l Pink/ Wheels

Vyprodáno
Kód produktu
NALGENE-2182-1512
Vaše cena (včetně DPH) 188 Kč
Varianta Pink/ Wheels
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Odolná a bezpečná láhev pro nejmenší.


Chcete pro své batole stylovou láhev, která se jen tak nezničí? Grip´n Gulp byla testována v extrémních podmínkách a díky své pevné konstrukci odolá i silným nárazům. Zároveň velmi dobře těsní a do dětských ručiček padne jako ulitá. Roztomilé motivy jsou pak již jen třešničkou na dortu, která dětem vykouzlí úsměv na tváři.

- snadné použití díky náustku z hladkého plastu a pogumovanému víku
- odolná proti pachům i zabervení
- jednotlivé části lze mýt v myčce
- možnost praktického připnutí k batohu či tašce
- víko je zaměnitelné s ostatními víky lahví Nalgen se širokými uzávěry
- BPA Free

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceNalgene
Barvarůžová
Objem0,35 l
MateriálEastman Tritan™ - BPA Free
Rozměryvýrobce neuvádí
Hmotnostvýrobce neuvádí
Záruka2 roky

Recenze (3)

Kateřina T.29. 1. 2018
Lahvičku máme krátce. Zatím jsme spokojení. Neteče. Vhodná pro menší děti, protože má i menší průtok při pití (ani dospělý víc nevytáhne:-). Minus, že nejde zakrýt pítko, ale to je zřejmé již při nákupu.
Petra M.12. 12. 2017
Za mě spokojenost
Hana C.25. 11. 2017
Paráda, bytelná a neteče!

  O značce

  Historie legendárních lahví značky Nalgene se začala psát již v roce 1949 v New Yorku. Tým profesionálů se nejprve zabýval výrobou nádob, které sloužily jako vybavení laboratoří, ale ty menší z nich si vědci natolik oblíbili, že je začali používat i pro osobní účely. O proslavení lahví Nalgene se pak v 70. letech postarali skauti, kteří je začali hojně využívat při svých výpravách. Zjistili totiž, že jsou perfektní pro skladování všemožných nezbytností - od rozpustných nápojů, přes jídlo až po šampony. A tak se zrodil nápad začít s výrobou nové řady campingového vybavení vysoké kvality.

  Nalgene se svými produkty snaží jak vyhovět individuálním potřebám a životnímu stylu zákazníků, tak i respektovat a ochraňovat přírodu a životní prostředí. Své produkty vyrábí zásadně bez škodlivého Bisfenolu A (BPA), který se běžně nachází například v PET lahvích a postupně se uvolňuje do nápoje. BPA může narušovat funkci hormonů, je ale spojován i se vznikem rakoviny či cukrovky. Nebezpečný je zejména pro malé děti.

  Velký důraz je také kladen na odolnost výrobků Nalgene. Silné nárazy, ani nízké či naopak vysoké teploty, tedy nejsou důvodem k obavám. Lahve také zpravidla neabsorbují chutě a barviva, takže si svůj nápoj můžete opravdu vychutnat.

  Pokud byste chtěli svou lahev Nalgene dovést k dokonalosti, pořiďte ji slušivý obleček. V nabídce je několik neoprenových obalů, které zajistí, že si váš nápoj udrží požadovanou teplotu mnohem déle.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: