Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

March Cosmopolitan Platinum S,M,L – sada 3 kufrů Silver brushed

Vyprodáno
Kód produktu
MARCH-5044-18-SML
Vaše cena (včetně DPH) 25 662 Kč
Varianta Silver brushed
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 5 let
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Sada luxusních polykarbonátových kufrů s hliníkovým rámem a čtyřmi hinomoto dvoukolečky.


Řada špičkových rámových kufrů March Cosmopolitan Platinum patří mezi ta nejlepší skořepinová zavazadla na trhu. Rámová konstrukce kufru je hliníková, což zajišťuje odolnost a stabilitu. Stěny skořepiny tvoří luxusní makrolon polykarbonát, pružný, odolný a díky poréznosti i lehký materiál. Výhodou rámového kufru je zapínání na přezky, které jsou u Cosmopolitan Platinum doplněny dvěma TSA zámky, jež lépe ochrání obsah kufru před zloději. Pojízdný systém kufru disponuje čtyřmi super tichými Hinomoto dvoukolečky. Se zavazadly March Cosmopolitan Platinum se zkrátka stanete opravdovým cestujícím profesionálem.

- zavazadlo S je většinou leteckých společností akceptováno jako palubní
- čtyři super tichá (54 dB) Hinomoto dvoukolečka
- výsuvná hliníková rukojeť top kvality s aretací
- dva TSA zámky zabudované v hliníkovém rámu
- luxusní interiér s dvoustranným balícím prostorem
- broušená textura povrchu eliminující případný oděr a poškrábání
- pětiletá záruka

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceMarch
Barvastříbrná
ObjemS: 36,5 l
M: 69 l
L: 115 l
ZamykáníTSA zámek
Počet koleček4 kolečka
ExpandérNe
Kapsa na notebookNe
RozměryS: 55 x 37 x 20 cm
M: 67 x 46 x 25 cm
L: 78 x 54 x 30 cm
HmotnostS: 3,2 kg
M: 4,1 kg
L: 5,1 kg
MateriálMakrolon polykarbonát / hliníková rámová konstrukce
Záruka5 let

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Nizozemská značka March působí na trhu přes deset let a za tu dobu si dokázala vybudovat pověst výrobce, který za dostupné ceny poskytuje tu nejvyšší kvalitu. Všechna zavazadla se vyznačují velmi nízkou hmotností, jedinečným designem a kvalitním provedením. March nabízí ultralehké textilní kufry, u většiny z nich je možné rozšířit kapacitu až o čtvrtinu objemu, ale i odlehčené luxusní skořepinové kufry z ABS plastu či polykarbonátu. Speciálně upravená kolečka umožňují tichý pojezd a snadnou manipulaci se zavazadlem.

  Jednotlivé řady jsou k dispozici v mnoha barevných variantách, na své si tak přijdou milovníci dobrodružnějšího cestování i profesionálové, kteří potřebují reprezentativní zavazadlo doprovázející je na služebních cestách. Nejmenší zavazadla jsou vyráběna s ohledem na požadavky většiny leteckých společností na kabinová zavazadla.

  Firma March poskytuje pětiletou záruku na výrobní vady zboží, což odráží skutečnost, že všechny jejich produkty jsou opravdu vysoce kvalitní. Všechny surové materiály i výrobní procesy podléhají náročným kontrolám kvality, které předchází samotné produkci. Předtím, než jsou zavazadla postoupena k velkovýrobě, je každý vyvinutý produkt testován v laboratoři a v testovacích centrech. Jednotlivě jsou testovány všechny komponenty (materiály, výsuvná teleskopická rukojeť, držadla, kolečka), aby bylo dosaženo nejvyššího stupně výrobní kontroly. Všechny produkty jsou testovány tak, aby dosáhly veškerých požadavků na moderní cestování. Proto prochází šesti stupni testování: test pádu, držadel, nárazu, jízdy, zdolávání schodů a teplotní test.

  V naší nabídce naleznete kompletní sortiment značky March.

  Oficiální stránky výrobce: www.march-luggage.productzone.net

  Stránky značky v češtině: http://march-kufry.cz/

  Kategorie