Lowe Alpine Escape Trek 60:70 M-L Black

Vyprodáno
Kód produktu
LOWE-FBQ-14-BL-60
Vaše cena (včetně DPH) 4 150 Kč
Varianta Black
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Jednokomorová krosna s předním plněním, vnitřní přepážkou, nastavitelnými zády, pláštěnkou a cestovním obalem vhodná na náročnější turistiku.


Je vaším snem cestovat napříč kontinenty, poznávat nová místa, přecházet ledovce a zdolávat vrcholy? Krosna Escape Trek vám umožní si jej splnit! Díky propracovanému zádovému panelu Air Contour+ s výztuhou, příjemným prodyšným polstrováním a nastavitelným posedem ramenních popruhů si jej přizpůsobíte tak, abyste si z každé výpravy dovezli ty nejhezčí a nejsilnější zážitky. Cestování i trek vám usnadní také bederní popruh, jenž stabilizuje náklad při pohybu, a uschovatelné ramenní popruhy, které lze při manipulaci na letišti skrýt, aby nikde neháčily. Odolný a praktický cestovní obal je zároveň vysoce funkční pláštěnkou. Vnitřní prostor lze díky přepážce rozdělit na 2 části, což usnadní organizaci věcí. Krosna je vybavena víkem, jehož objem při naplnění navýší kapacitu úložného prostoru o 10 litrů. Potěší i poutka na zavěšení výbavy, prostor na hydrovak a řada praktických vnějších a vnitřních kapes.

 • délka zad: 48-53 cm
 • zádový panel Air Contour+ s lehkým vnitřním rámem lze nastavit podle délky zad pomocí suchého zipu
 • nastavitelné polstrované ramenní popruhy lze skrýt
 • multifunkční cestovní obal s pevnými uchy s pláštěnka v jednom
 • snadno skladný bederní popruh se stabilizérem a 2 kapsami na zip
 • široké otevírání hlavní komory pro snadný přístup
 • integrovaná vnitřní přepážka na zip rozdělí komoru na 2 oddíly
 • velké boční kapsy ze síťoviny
 • kompresní popruhy pro regulaci objemu
 • ucho pro snadné přenášení na přední, zadní a boční straně batohu
 • poutka na předním panelu na zavěšení další výbavy
 • vnitřní bezpečnostní kapsa na cennosti se zapínáním na zip
 • víko o objemu 10 litrů

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLowe Alpine
Barvačerná
Objem60 + 10 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry76 x 37 x 36 cm
Hmotnost2,05 kg
Materiál210D Wave RS / Hydroshield, 600D PW / Hydroshield
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Počátek Lowe Alpine sahá do roku 1967, kdy tři bratři z Colorada, horolezci a cestovatelé Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených státech a vyvíjeli nové metody lezení. Jejich dlouhá cesta přinesla dva výsledky: zaprvé průkopnictví v alpském stylu horolezectví, zadruhé rozhodnutí, že už se nebudou spokojovat s nízkou kvalitou výstroje, která v té době byla k dostání. Aby uspokojili své náročné požadavky, založili společnost Lowe Alpine, s jediným jasným cílem: vyvinout takové batohy, které uspokojí potřeby každého dobrodruha či dobrodružky, neomezují pohyb, a kterým lze plně důvěřovat.

  Bratři přinesli do světa batohů revoluční myšlenky, které jsou dnes běžně rozšířeným standardem. Vynalezli kupříkladu první batoh s vnitřní kostrou, nebo kompresní popruhy. Brzy však zájem nezůstal jen u batohů, když se pustili do vývoje cepínů, maček, jištění a další techniky. Postupem času se společnost vypracovala až na první příčky mezi nejuznávanější světové výrobce batohů a příslušenství. Lowe Alpine se od svého založení nikdy nepřestala vyvíjet. Inovativní duch, se kterým ji bratři založili, přetrval až dodnes.

  Lowe Alpine klade vysoký důraz na odolnost, funkčnost a pohodlnost svých produktů. Vše nepotřebné, co se může poškodit nebo selhat, je při vývoji okamžitě odstraněno. Objem batohů je měřen přesnou, mezinárodně doporučovanou metodou ASTM: s pomocí plastických kuliček, které se následně přesypou do kalibrovaného měřícího válce. Pro šití jsou používány třípramenné nylonové nitě, velmi silné a trvanlivé. Každý důležitý šev je ztrojený: dvojité šití je překryté ochrannou páskou a znovu přešité. Hlavní místa jsou pak pětinásobně, nebo dokonce až desetinásobně zapošívána.

  Spodní část velkých batohů, která bývá nejvíce namáhána a vystavována mechanickým poškozením, je zdvojena. Všechny textílie jsou pečlivě testovány, od odolnosti proti oděru, roztržení, až po test barevné stálosti. Každý materiál je také prověřován z hlediska vysokých nároků na voděodolnost.

  Spony musejí mít optimální úhel nastavení, aby nebylo příliš náročné posunout popruhy, a zároveň aby se samovolně nepovolovaly. Spony a přezky jsou pak testovány až do úplného zničení, s cílem nalézt ideální poměr mezi tvrdostí a flexibilitou materiálu. Zipy musejí být lehké, odolné, trvanlivé a lehce ovladatelné, proto jsou použity kvalitní zipy YKK.

  Ramenní popruhy musejí být pevné a zároveň flexibilní, proto jsou používány drahé a velmi kvalitní polyethylenové a EVA pěny. Bederní pásy největších batohů využívají kombinaci otevřených a uzavřených pěnových buněk. Zatímco ty uzavřené udržují tvar a pevnou oporu, vrstva otevřených buněk se stará o měkkost a průhybnost. Výsledkem celého procesu je pak vysoce kvalitní batoh, na který se můžete skutečně spolehnout.

  Kategorie