Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Lowe Alpine Escape Flight Pro 40 Black

Vyprodáno
Kód produktu
LOWE-FTR-63-BLK-MED
Vaše cena (včetně DPH) 3 990 Kč
Varianta Black
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Jednokomorový palubní batoh s komfortním zádovým panelem, bederním popruhem, polstrovaným oddílem na 15" notebook a uschovatelnými popruhy.


S kabinovým batohem Flight Pro, který splňuje normy pro palubní zavazadla, budete vždy skvěle připraveni na dechberoucí cestovatelské zážitky! Ať už míříte do světových metropolí nebo do odlehlejších zákoutí přírody, vaše věci budou vždy bezpečně uloženy, a přitom stále na dosah ruky uvnitř prostorné komory s přístupem shora nebo skrz zádový panel. Batoh má ve výbavě řadu dalších praktických funkcí, které na cestách oceníte – polstrovaný oddíl na 15" notebook, samostatnou přihrádku na doklady, organizér s integrovanou klíčenkou, uschovatelné popruhy i rozšiřitelnou boční kapsu na láhev. Propracovaný zádový panel společně s bederním popruhem poskytne potřebnou oporu vašim zádům a komfortní madla zjednoduší manipulaci nejen na terminálu.

 • délka zad: 48 cm
 • prodyšný a flexibilní zádový panel Air Contour+
 • příjemně polstrované ramenní popruhy s nastavitelnou délkou
 • bezpečný vstup do batohu zipem přes záda nebo klasicky shora 
 • hlavní komora se širokým otevíráním, integrovaným organizérem a polstrovanou přihrádkou na 15" notebook
 • polstrovaný bederní popruh s utahováním směrem dopředu
 • ramenní popruhy a bederní pás lze během letu uschovat
 • vnitřní kapsa na cestovní pas a doklady
 • zipem uzavíratelná boční kapsa s integrovanou síťovanou kapsou uvnitř
 • polstrované horní a boční ucho pro snadnou manipulaci
 • horní kapsa na zips s karabinou na klíče
 • kompresní popruhy s kovovými přezkami v horní i spodní části
 • hrudní popruh
 • poutka na zavěšení výbavy na přední straně batohu
 • kontrastní podšívka
 • svými rozměry splňuje limity většiny aerolinek pro přepravu příručních zavazadel

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLowe Alpine
Barvačerná
Objem40 l
Kapsa na notebookAno
Velikost notebooku15"
Rozměry55 x 33 x 25 cm
Hmotnost1,36 kg
Materiál210D Wave RS/Hydroshield
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Počátek Lowe Alpine sahá do roku 1967, kdy tři bratři z Colorada, horolezci a cestovatelé Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených státech a vyvíjeli nové metody lezení. Jejich dlouhá cesta přinesla dva výsledky: zaprvé průkopnictví v alpském stylu horolezectví, zadruhé rozhodnutí, že už se nebudou spokojovat s nízkou kvalitou výstroje, která v té době byla k dostání. Aby uspokojili své náročné požadavky, založili společnost Lowe Alpine, s jediným jasným cílem: vyvinout takové batohy, které uspokojí potřeby každého dobrodruha či dobrodružky, neomezují pohyb, a kterým lze plně důvěřovat.

  Bratři přinesli do světa batohů revoluční myšlenky, které jsou dnes běžně rozšířeným standardem. Vynalezli kupříkladu první batoh s vnitřní kostrou, nebo kompresní popruhy. Brzy však zájem nezůstal jen u batohů, když se pustili do vývoje cepínů, maček, jištění a další techniky. Postupem času se společnost vypracovala až na první příčky mezi nejuznávanější světové výrobce batohů a příslušenství. Lowe Alpine se od svého založení nikdy nepřestala vyvíjet. Inovativní duch, se kterým ji bratři založili, přetrval až dodnes.

  Lowe Alpine klade vysoký důraz na odolnost, funkčnost a pohodlnost svých produktů. Vše nepotřebné, co se může poškodit nebo selhat, je při vývoji okamžitě odstraněno. Objem batohů je měřen přesnou, mezinárodně doporučovanou metodou ASTM: s pomocí plastických kuliček, které se následně přesypou do kalibrovaného měřícího válce. Pro šití jsou používány třípramenné nylonové nitě, velmi silné a trvanlivé. Každý důležitý šev je ztrojený: dvojité šití je překryté ochrannou páskou a znovu přešité. Hlavní místa jsou pak pětinásobně, nebo dokonce až desetinásobně zapošívána.

  Spodní část velkých batohů, která bývá nejvíce namáhána a vystavována mechanickým poškozením, je zdvojena. Všechny textílie jsou pečlivě testovány, od odolnosti proti oděru, roztržení, až po test barevné stálosti. Každý materiál je také prověřován z hlediska vysokých nároků na voděodolnost.

  Spony musejí mít optimální úhel nastavení, aby nebylo příliš náročné posunout popruhy, a zároveň aby se samovolně nepovolovaly. Spony a přezky jsou pak testovány až do úplného zničení, s cílem nalézt ideální poměr mezi tvrdostí a flexibilitou materiálu. Zipy musejí být lehké, odolné, trvanlivé a lehce ovladatelné, proto jsou použity kvalitní zipy YKK.

  Ramenní popruhy musejí být pevné a zároveň flexibilní, proto jsou používány drahé a velmi kvalitní polyethylenové a EVA pěny. Bederní pásy největších batohů využívají kombinaci otevřených a uzavřených pěnových buněk. Zatímco ty uzavřené udržují tvar a pevnou oporu, vrstva otevřených buněk se stará o měkkost a průhybnost. Výsledkem celého procesu je pak vysoce kvalitní batoh, na který se můžete skutečně spolehnout.

  Kategorie