Využijte kupón HIT6 a získejte slevu 6 % na nákup. Platí do 16. 6. 2024 na nezlevněné produkty.

Lowe Alpine Axiom 5 Manaslu 55:65 Black

Vyprodáno
Kód produktu
LOWE-FBP-84-BL-55
Vaše cena (včetně DPH) 4 152 Kč
Varianta Black
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Krosna s pevnou konstrukcí a předním plněním.

Obsah batohu chytře rozdělíte do horní hlavní komory a druhé menší vespod batohu. Do krosny je možné dostat se horním klasickým vstupem nebo díky přednímu plnění, které ocení každý uživatel, jenž už nějaké vícedenní přechody zažil. Mezi hlavní části a spodní komorou je zipová přepážka. Vybavení, které se vám nevejde do vnitřních komor, lze upnout poutky i skrytými očky vně batohu. K úschově drobností slouží dostatek malých kapes.

- nylonová svrchní tkanina N6.6 Mini Rip pro vysokou odolnost proti dešti
- špičkový a prověřený zádový systém Axiom 5
- možnost uchycení cepínů, trekových holí a dalšího vybavení
- batoh je kompatibilní s vodními rezervoáry všech velikostí
- přední plnění
- integrovaná pláštěnka
- vysoká nosnost až 30 kg
- kapsy na drobnosti uvnitř i vně víka
- boční síťované kapsy
- 2 kapsičky na bederním páse

Nastavitelný zádový systém Axiom 5
Spojení detailně promyšlené konstrukce s ramenními popruhy a bederním pásem již řadu let funguje u Lowe Alpine na nejvyšší úrovni. Axiom 5 vám umožní pohodlné nošení velkých nákladů i na dlouhých přechodech. Tento systém se nastavuje tradičním způsobem dříve, než batoh posadíte na záda. Použité materiály jsou funkční a prodyšné. Pro perfektní odvětrání výrobce použil i síťovinu posazenou na celá záda batohu. Bederní pás má funkci přizpůsobení se pohybu těla během chůze.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLowe Alpine
Barvačerná
Objem65 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry71 x 36 x 29 cm

délka zad: 38–50,8 cm
Hmotnost2,2 kg
Nosnost23–30 kg
Materiál210D nylon 6 / svrchní tkanina: N6.6 Mini Ripstop
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Počátek Lowe Alpine sahá do roku 1967, kdy tři bratři z Colorada, horolezci a cestovatelé Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených státech a vyvíjeli nové metody lezení. Jejich dlouhá cesta přinesla dva výsledky: zaprvé průkopnictví v alpském stylu horolezectví, zadruhé rozhodnutí, že už se nebudou spokojovat s nízkou kvalitou výstroje, která v té době byla k dostání. Aby uspokojili své náročné požadavky, založili společnost Lowe Alpine, s jediným jasným cílem: vyvinout takové batohy, které uspokojí potřeby každého dobrodruha či dobrodružky, neomezují pohyb, a kterým lze plně důvěřovat.

  Bratři přinesli do světa batohů revoluční myšlenky, které jsou dnes běžně rozšířeným standardem. Vynalezli kupříkladu první batoh s vnitřní kostrou, nebo kompresní popruhy. Brzy však zájem nezůstal jen u batohů, když se pustili do vývoje cepínů, maček, jištění a další techniky. Postupem času se společnost vypracovala až na první příčky mezi nejuznávanější světové výrobce batohů a příslušenství. Lowe Alpine se od svého založení nikdy nepřestala vyvíjet. Inovativní duch, se kterým ji bratři založili, přetrval až dodnes.

  Lowe Alpine klade vysoký důraz na odolnost, funkčnost a pohodlnost svých produktů. Vše nepotřebné, co se může poškodit nebo selhat, je při vývoji okamžitě odstraněno. Objem batohů je měřen přesnou, mezinárodně doporučovanou metodou ASTM: s pomocí plastických kuliček, které se následně přesypou do kalibrovaného měřícího válce. Pro šití jsou používány třípramenné nylonové nitě, velmi silné a trvanlivé. Každý důležitý šev je ztrojený: dvojité šití je překryté ochrannou páskou a znovu přešité. Hlavní místa jsou pak pětinásobně, nebo dokonce až desetinásobně zapošívána.

  Spodní část velkých batohů, která bývá nejvíce namáhána a vystavována mechanickým poškozením, je zdvojena. Všechny textílie jsou pečlivě testovány, od odolnosti proti oděru, roztržení, až po test barevné stálosti. Každý materiál je také prověřován z hlediska vysokých nároků na voděodolnost.

  Spony musejí mít optimální úhel nastavení, aby nebylo příliš náročné posunout popruhy, a zároveň aby se samovolně nepovolovaly. Spony a přezky jsou pak testovány až do úplného zničení, s cílem nalézt ideální poměr mezi tvrdostí a flexibilitou materiálu. Zipy musejí být lehké, odolné, trvanlivé a lehce ovladatelné, proto jsou použity kvalitní zipy YKK.

  Ramenní popruhy musejí být pevné a zároveň flexibilní, proto jsou používány drahé a velmi kvalitní polyethylenové a EVA pěny. Bederní pásy největších batohů využívají kombinaci otevřených a uzavřených pěnových buněk. Zatímco ty uzavřené udržují tvar a pevnou oporu, vrstva otevřených buněk se stará o měkkost a průhybnost. Výsledkem celého procesu je pak vysoce kvalitní batoh, na který se můžete skutečně spolehnout.

  Kategorie