Lowe Alpine AT Carry-On 45 22" Anthracite

Vyprodáno
Kód produktu
LOWE-FTR-37-AH-40
Vaše cena (včetně DPH) 2 390 Kč
Varianta Anthracite
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Palubní batoh s přihrádkou na notebook do velikosti 24'' s možností nošení v ruce či přes rameno.

Lowe Alpine AT Carry-On 45 22‘‘ s mnohostranným využitím, jehož popruhy můžete skrýt a nosit jej jako cestovní tašku v ruce či přes rameno. Do široké polstrované kapsy s vlastním vstupem se vejde i větší notebook. Dodatečným zámkem uzamykatelné zipy jsou speciálně zkonstruované tak, aby byly imunní proti otevření pomocí ostrého předmětu (např. propisky). Díky propracovanému designu pojme batoh stejný objem věcí jako palubní kufr a díky spoustě přihrádek a kapes budete mít věci vždy perfektně zorganizované.

- samostatná polstrovaná kapsa na notebook do 24‘‘ s bočním přístupem
- praktická přihrádka na tablet
- ramenní popruhy lze skrýt a nosit zavazadlo v ruce
- s pomocí polstrovaného popruhu lze nosit přes rameno
- bezpečnostní zipy s oky pro uzamčení
- snadno ovladatelné zipy opatřeny dlouhými táhly
- přední kapsa ideální na cestovní dokumenty
- vrchní kapsa na cennosti
- madlo nahoře i na boku pro pohodlnou manipulaci
- strečová boční kapsa na láhev
- poutka pro přichycení dodatečného nákladu
- součástí je odnímatelná jmenovka
- vnější kompresní popruhy sníží objem zavazadla
- uvnitř dva nastavitelné popruhy se sponou pro zafixování a stažení nákladu
- vnitřní síťovaná kapsa s dlouhým zipem
- rozměry splňují podmínky palubního zavazadla většiny leteckých společností
- spolehlivý, velmi odolný a voděodpudivý materiál
- délka zádového panelu 49 cm

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLowe Alpine
Barvašedá
Objem45 l
Kapsa na notebookAno
Velikost notebooku24"
Rozměry55 x 35 x 20–25 cm
Hmotnost1360 g
MateriálTravelShield Plus Nylon
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze (2)

Jiří M.11. 9. 2021
Jako cestovní batoh naprosto luxusní
Robert M.14. 1. 2020
Jedním slovem: SUPER

  O značce

  Počátek Lowe Alpine sahá do roku 1967, kdy tři bratři z Colorada, horolezci a cestovatelé Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených státech a vyvíjeli nové metody lezení. Jejich dlouhá cesta přinesla dva výsledky: zaprvé průkopnictví v alpském stylu horolezectví, zadruhé rozhodnutí, že už se nebudou spokojovat s nízkou kvalitou výstroje, která v té době byla k dostání. Aby uspokojili své náročné požadavky, založili společnost Lowe Alpine, s jediným jasným cílem: vyvinout takové batohy, které uspokojí potřeby každého dobrodruha či dobrodružky, neomezují pohyb, a kterým lze plně důvěřovat.

  Bratři přinesli do světa batohů revoluční myšlenky, které jsou dnes běžně rozšířeným standardem. Vynalezli kupříkladu první batoh s vnitřní kostrou, nebo kompresní popruhy. Brzy však zájem nezůstal jen u batohů, když se pustili do vývoje cepínů, maček, jištění a další techniky. Postupem času se společnost vypracovala až na první příčky mezi nejuznávanější světové výrobce batohů a příslušenství. Lowe Alpine se od svého založení nikdy nepřestala vyvíjet. Inovativní duch, se kterým ji bratři založili, přetrval až dodnes.

  Lowe Alpine klade vysoký důraz na odolnost, funkčnost a pohodlnost svých produktů. Vše nepotřebné, co se může poškodit nebo selhat, je při vývoji okamžitě odstraněno. Objem batohů je měřen přesnou, mezinárodně doporučovanou metodou ASTM: s pomocí plastických kuliček, které se následně přesypou do kalibrovaného měřícího válce. Pro šití jsou používány třípramenné nylonové nitě, velmi silné a trvanlivé. Každý důležitý šev je ztrojený: dvojité šití je překryté ochrannou páskou a znovu přešité. Hlavní místa jsou pak pětinásobně, nebo dokonce až desetinásobně zapošívána.

  Spodní část velkých batohů, která bývá nejvíce namáhána a vystavována mechanickým poškozením, je zdvojena. Všechny textílie jsou pečlivě testovány, od odolnosti proti oděru, roztržení, až po test barevné stálosti. Každý materiál je také prověřován z hlediska vysokých nároků na voděodolnost.

  Spony musejí mít optimální úhel nastavení, aby nebylo příliš náročné posunout popruhy, a zároveň aby se samovolně nepovolovaly. Spony a přezky jsou pak testovány až do úplného zničení, s cílem nalézt ideální poměr mezi tvrdostí a flexibilitou materiálu. Zipy musejí být lehké, odolné, trvanlivé a lehce ovladatelné, proto jsou použity kvalitní zipy YKK.

  Ramenní popruhy musejí být pevné a zároveň flexibilní, proto jsou používány drahé a velmi kvalitní polyethylenové a EVA pěny. Bederní pásy největších batohů využívají kombinaci otevřených a uzavřených pěnových buněk. Zatímco ty uzavřené udržují tvar a pevnou oporu, vrstva otevřených buněk se stará o měkkost a průhybnost. Výsledkem celého procesu je pak vysoce kvalitní batoh, na který se můžete skutečně spolehnout.