Využijte kupón HIT6 a získejte slevu 6 % na nákup. Platí do 16. 6. 2024 na nezlevněné produkty.

Lowe Alpine AT Carry-On 45 22"

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
LOWE-FTR-37
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Kvalitní batoh, nositelný jako cestovní taška, který splňuje podmínky palubních zavazadel většiny leteckých společností.


Batoh s mnohostranným využitím, jehož popruhy můžete skrýt a nosit jej jako cestovní tašku v ruce, nebo přes rameno. Do široké polstrované kapsy s vlastním vstupem se vejde i větší notebook. Dodatečným zámkem uzamykatelné zipy jsou speciálně zkonstruované tak, aby byly imunní proti rychlému násilnému otevření pomocí ostrého předmětu (např. propisky). Kvalitní, voděodpudivý materiál odolá střednímu dešti.

- batohové popruhy lze skrýt a nosit zavazadlo v ruce
- po připnutí dlouhého polstrovaného popruhu lze nosit přes rameno
- bezpečnostní zipy s oky pro uzamčení
- zipy jsou opatřeny dlouhými táhly, takže se velmi snadno ovládají
- přední úložná kapsa, například na cestovní dokumenty
- vrchní kapsa na drobnosti
- madlo nahoře i na boku, pro pohodlnou manipulaci a nošení
- strečová boční kapsa na láhev
- osm vnějších poutek pro přichycení dodatečného nákladu
- praktická odepínatelná jmenovka
- vnější kompresní popruhy sníží objem zavazadla, pokud není plně naložené
- uvnitř dva nastavitelné popruhy se sponou pro zafixování a stažení nákladu
- samostatná polstrovaná kapsa na notebook do 24 palců s přístupem zboku
- vnitřní široká síťovaná kapsa s dlouhým zipem
- rozměry splňují podmínky palubního zavazadla většiny leteckých společností
- spolehlivý, velmi odolný a voděodpudivý materiál

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLowe Alpine
Objem45 l
Kapsa na notebookAno
Rozměry55 x 35 x 20–25 cm
Hmotnost1360 g
MateriálTravelShield Plus
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze (1)

5 z 5
(1 recenzí)
5 *
100%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
  1 uživatelských recenzí

  O značce

  Počátek Lowe Alpine sahá do roku 1967, kdy tři bratři z Colorada, horolezci a cestovatelé Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených státech a vyvíjeli nové metody lezení. Jejich dlouhá cesta přinesla dva výsledky: zaprvé průkopnictví v alpském stylu horolezectví, zadruhé rozhodnutí, že už se nebudou spokojovat s nízkou kvalitou výstroje, která v té době byla k dostání. Aby uspokojili své náročné požadavky, založili společnost Lowe Alpine, s jediným jasným cílem: vyvinout takové batohy, které uspokojí potřeby každého dobrodruha či dobrodružky, neomezují pohyb, a kterým lze plně důvěřovat.

  Bratři přinesli do světa batohů revoluční myšlenky, které jsou dnes běžně rozšířeným standardem. Vynalezli kupříkladu první batoh s vnitřní kostrou, nebo kompresní popruhy. Brzy však zájem nezůstal jen u batohů, když se pustili do vývoje cepínů, maček, jištění a další techniky. Postupem času se společnost vypracovala až na první příčky mezi nejuznávanější světové výrobce batohů a příslušenství. Lowe Alpine se od svého založení nikdy nepřestala vyvíjet. Inovativní duch, se kterým ji bratři založili, přetrval až dodnes.

  Lowe Alpine klade vysoký důraz na odolnost, funkčnost a pohodlnost svých produktů. Vše nepotřebné, co se může poškodit nebo selhat, je při vývoji okamžitě odstraněno. Objem batohů je měřen přesnou, mezinárodně doporučovanou metodou ASTM: s pomocí plastických kuliček, které se následně přesypou do kalibrovaného měřícího válce. Pro šití jsou používány třípramenné nylonové nitě, velmi silné a trvanlivé. Každý důležitý šev je ztrojený: dvojité šití je překryté ochrannou páskou a znovu přešité. Hlavní místa jsou pak pětinásobně, nebo dokonce až desetinásobně zapošívána.

  Spodní část velkých batohů, která bývá nejvíce namáhána a vystavována mechanickým poškozením, je zdvojena. Všechny textílie jsou pečlivě testovány, od odolnosti proti oděru, roztržení, až po test barevné stálosti. Každý materiál je také prověřován z hlediska vysokých nároků na voděodolnost.

  Spony musejí mít optimální úhel nastavení, aby nebylo příliš náročné posunout popruhy, a zároveň aby se samovolně nepovolovaly. Spony a přezky jsou pak testovány až do úplného zničení, s cílem nalézt ideální poměr mezi tvrdostí a flexibilitou materiálu. Zipy musejí být lehké, odolné, trvanlivé a lehce ovladatelné, proto jsou použity kvalitní zipy YKK.

  Ramenní popruhy musejí být pevné a zároveň flexibilní, proto jsou používány drahé a velmi kvalitní polyethylenové a EVA pěny. Bederní pásy největších batohů využívají kombinaci otevřených a uzavřených pěnových buněk. Zatímco ty uzavřené udržují tvar a pevnou oporu, vrstva otevřených buněk se stará o měkkost a průhybnost. Výsledkem celého procesu je pak vysoce kvalitní batoh, na který se můžete skutečně spolehnout.