Lowe Alpine AirZone Trek 40 Azure/Denim

Vyprodáno
Kód produktu
LOWE-FTE-29-AZ-40
Vaše cena (včetně DPH) 3 490 Kč
Varianta Azure/Denim
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Lehký dvoukomorový turistický batoh s mimořádně odvětranými zády.

AirZone Trek 40 bude skvělým pomocníkem při středně dlouhých výletech. Díky inovovanému zádovému systému AirZone se síťovanou přepážkou se batoh jen minimálně dotýká zad, což umožňuje efektivní cirkulaci vzduchu a snižuje míru pocení na minimum. Spodní komora se samostatným vstupem je vhodná k uložení spacáku nebo použitého oblečení. V případě potřeby lze obě komory snadno propojit. Bederní pás s technologií Adaptive fit zaručuje dobrou stabilitu i v náročnějším terénu. Batoh má speciální úchytky na trekové hole s křížovým rozevíráním i elastická oka na připevnění a fixaci cepínu či holí na nordic walking. Chytrý systém pro stažení a sepnutí pláštěnky kolem batohu zajistí nepromokavost a spolehlivou ochranu i v silném větru.

- pohodlný, skvěle odvětraný zádový systém AirZone
- měkčený bederní pás Adaptive Fit se dvěma kapsami
- perforované ramenní popruhy se síťovinou
- dvě komory oddělené přepážkou na zip
- horní i spodní plnění
- výškově i délkově nastavitelný hrudní popruh pro optimální rozložení váhy
- pružná přední kapsa
- boční kapsy na láhev
- kapsa na hydrovak s otvorem pro protažení hadičky s úchytem na ramenním popruhu
- vnitřní kapsy na zip
- klip na klíče
- poutka pro přichycení karimatky nebo oblečení
- unikátní pevné úchytky pro připevnění trekových holí
- smyčky na uchycení cepínů
- bezpečnostní SOS píšťalka součástí hrudního popruhu
- nepromokavá pláštěnka v samostatné kapse na spodní straně batohu
- délka zad 46 cm

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLowe Alpine
Barvamodrá
Objem40 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry66 x 35 x 33 cm
Hmotnost1480 g
Materiál210D Nylon / N6.6 Mini Rip
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Počátek Lowe Alpine sahá do roku 1967, kdy tři bratři z Colorada, horolezci a cestovatelé Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených státech a vyvíjeli nové metody lezení. Jejich dlouhá cesta přinesla dva výsledky: zaprvé průkopnictví v alpském stylu horolezectví, zadruhé rozhodnutí, že už se nebudou spokojovat s nízkou kvalitou výstroje, která v té době byla k dostání. Aby uspokojili své náročné požadavky, založili společnost Lowe Alpine, s jediným jasným cílem: vyvinout takové batohy, které uspokojí potřeby každého dobrodruha či dobrodružky, neomezují pohyb, a kterým lze plně důvěřovat.

  Bratři přinesli do světa batohů revoluční myšlenky, které jsou dnes běžně rozšířeným standardem. Vynalezli kupříkladu první batoh s vnitřní kostrou, nebo kompresní popruhy. Brzy však zájem nezůstal jen u batohů, když se pustili do vývoje cepínů, maček, jištění a další techniky. Postupem času se společnost vypracovala až na první příčky mezi nejuznávanější světové výrobce batohů a příslušenství. Lowe Alpine se od svého založení nikdy nepřestala vyvíjet. Inovativní duch, se kterým ji bratři založili, přetrval až dodnes.

  Lowe Alpine klade vysoký důraz na odolnost, funkčnost a pohodlnost svých produktů. Vše nepotřebné, co se může poškodit nebo selhat, je při vývoji okamžitě odstraněno. Objem batohů je měřen přesnou, mezinárodně doporučovanou metodou ASTM: s pomocí plastických kuliček, které se následně přesypou do kalibrovaného měřícího válce. Pro šití jsou používány třípramenné nylonové nitě, velmi silné a trvanlivé. Každý důležitý šev je ztrojený: dvojité šití je překryté ochrannou páskou a znovu přešité. Hlavní místa jsou pak pětinásobně, nebo dokonce až desetinásobně zapošívána.

  Spodní část velkých batohů, která bývá nejvíce namáhána a vystavována mechanickým poškozením, je zdvojena. Všechny textílie jsou pečlivě testovány, od odolnosti proti oděru, roztržení, až po test barevné stálosti. Každý materiál je také prověřován z hlediska vysokých nároků na voděodolnost.

  Spony musejí mít optimální úhel nastavení, aby nebylo příliš náročné posunout popruhy, a zároveň aby se samovolně nepovolovaly. Spony a přezky jsou pak testovány až do úplného zničení, s cílem nalézt ideální poměr mezi tvrdostí a flexibilitou materiálu. Zipy musejí být lehké, odolné, trvanlivé a lehce ovladatelné, proto jsou použity kvalitní zipy YKK.

  Ramenní popruhy musejí být pevné a zároveň flexibilní, proto jsou používány drahé a velmi kvalitní polyethylenové a EVA pěny. Bederní pásy největších batohů využívají kombinaci otevřených a uzavřených pěnových buněk. Zatímco ty uzavřené udržují tvar a pevnou oporu, vrstva otevřených buněk se stará o měkkost a průhybnost. Výsledkem celého procesu je pak vysoce kvalitní batoh, na který se můžete skutečně spolehnout.